Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám dotaz ohledně účtú jak u brokera tak u banky, chtěl bych se zeptat jak to funguje ? Pro Vaší představu Vám nastíním jak si to představuji já. Dejme tomu, že mám bankovní účet u nějaké banky. Budu si chtít otevřít účet u nějakého brokerského domu. Otevřu si třeba on-line účet, tam si budu moci poslat peníze z bankovního účtu a s nimi budu sám manipulovat pomocí nějaké platformy, kterou dostanu od brokerské společnosti, a poplatky budu platit z kterého účtu, bankovního nebo brokerského ? Funguje to takhle nebo se mýlím ?

A ještě k brokerům, příjde mi, že přes FS brokera nebo brokera kterému budu zasílat příkazy k nakupování kontraktů to je dosti pomalé, není o dost lepší on-line obchodování ?

Děkuji a přeji hezký den...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
Vas dotaz by bylo potreba upresnit.
Zalezi co chcete obchodovat - jestli intradenne ci pozicne.
Take zalezi co chcete obchodovat - zda forex ci komodity.
Jake poplatky mate na mysli - zda bankovni nebo RT za obchod.

Jinak vse je popsano zde:
www.financnik.cz/forum/list.php?3
www.financnik.cz/forum/list.php?4
+ dalsi vlakna v diskuzi.
Spoustu toho take najdete ve Wiky - viz odkaz v horni liste.

Krasny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodovat bych chtěl intradenne, nejspise komodity. Myslím RT poplatky, moc bych uvital kdyby jste se zminil i o bankovnich, jelikoz mi je 17 a jeste v tom moc neumim chodit. A také bych měl dotaz, když budu mít na účtu 1000 dolaru a jestli kdybych udelal spatny kontrakt muzu prijit jeste o vic nez mam na uctu ? Dekuji a omlouvam se za hloupe dotazy.
P.S. ty odkazy si jdu hned precist :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
predne bych Vam chtel rici, ze veskere vase otazky byly zde na foru odpovezeny mnohokrat. Dokonce i takove o kterych ani nevite ze je polozite ;-)
Pokud budete chtit obchodovat intradenne komodity, vetsina zde obchoduje pres IB: www.financnik.cz/wiki/daytrading_software
S 1000,- dolary ale komodity obchodovat nejdou. Rozumna vyse uctu je od 5 tis. USD nahoru.
S nizsi castkou se da obchodovat forex - veskere veci ohledne forexu viz. zde:
www.financnik.cz/forum/list.php?13

Doporucuji v klidu stravit ctenim financnika dva mesice. Po precteni jeho obsahu Vam bude vetsina veci jasna. Na zbytek se klidne zeptejte.

krasny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...