On-line kurz intradenního obchodování e-mini trhů

Finančník.cz » On-line kurzy » On-line kurz intradenního obchodování e-mini trhů


Chcete se naučit řemeslu daytradingu, navíc od profesionálních obchodníků s letitou praxí? Finančník.cz připravil svůj doposud nejlepší, nejucelenější a nejpraktičtější seminář na téma intradenního obchodování, který navíc nyní můžete studovat přímo z pohodlí svého domova!

Daytrading od A do Z v jednom kompletním celku

Nemusíte už jinam, pokud se chcete naučit daytrading od A do Z. Přinášíme vám totiž doposud nejsrozumitelnější a nejucelenější úvod do problematiky daytradingu obsahující více než 12 hodin nepřetržité výuky a obrovské množství praktických ukázek přímo v grafech trhů.

Naplno jsme využili možnost, že můžeme nyní připravit seminář bez jakéhokoliv časového omezení (které nám "živý" jednodenní kurz neumožňoval) a množství praktických informací a detailních ukázek posunuli do zcela nové úrovně. Posudte sami:

 • Kurz je téměř o 100% delší, než běžný živý celodenní kurz,přitom za stejnou cenu!
 • Čeká vás tedy o 100% více informací a vysvětlujících příkladů přímo v grafech trhů.
 • Náš kurz díky dřívějším časovým omezením ještě nikdy nebyl takto kompexní, detailní a plný příkladů a ukázek!

Navíc:

 • Kurz přináší pro nováčky v rámci daytradingu vše potřebné, od A do Z.
 • Kurz obsahuje mnoho nový informací, které se do běžného "živého" semináře nevešly.
 • Kurz obsahuje i zcela nové, nejaktuálnější informace k našemu obchodnímu stylu!

Krom toho jsme výrazně zapracovali i na technické stránce: Seminář je nyní v moderní, širokoúhlé podobě, takže se při jeho nahrávání vešlo na obrazovku více informací, grafy jsou nyní detailnější a ukázky mnohem zřetelnější!

Jak vás tento seminář provede krok po kroku světem daytradingu

Při tvorbě tohoto on-line semináře jsme se rozhodli využít téměř 10-let zkušeností ze vzdělávání v oblasti tradingu a připravit strukturu celého semináře tak, abychom si byli jistí, že studenty co nejlépe a nejefektivněji provedeme krůček po krůčku všemi důležitými fázemi přípravy na profesi daytradera. Strávili jsme mnoho hodin vytvářením ideální struktury a později ještě více hodin vytvářením co nejjasnějšího, nejsrozumitelnějšího a nejpraktičtějšího obsahu pro každou z kapitol.

Výsledkem je seminář koncipovaný tak, jako by vás někdo zkušený vzal za ruku a krok po kroku vás vedl skrze veškeré etapy daytradera. Čekají vás tedy konkrétní a jasné kroky nezbytné k úspěšnému tradingu!

 

Co přináší seminář pro bývalé absolventy "živého" Emini 1

Nezapomněli jsme ani na naše bývalé studenty "živého" semináře e-mini 1, kteří by mohli chtí mít nyní veškeré informace stále při sobě, s možností pouštět si je opakovaně prakticky kdykoliv a kdekoliv a znovu studovat části, které doposud nemusely být až tak jasné.

Naší bývalí studenti živého kurzu nyní naleznou v on-line semináři to, s čím máme zkušenosti, že doposud mohli bojovat při přechodu do praxe:

 • detailní rozbor čtení struktury trhů
 • konkrétní a praktické ukázky jak trh a jeho strukturu číst a až dle toho časovat vstupy
 • backtest systému FinWin na chopovém dnu, pro lepší zvládnutí náročných a těžkých situací
 • mnoho zcela nových ukázek a příkladů jak ze systému FinWin, tak ze systému FIMS

Navíc:

 • Celý výukový materiál byl v podstatě připraven od začátku úplně nově, takže jen naprosté minimum se nyní překrývá se skripty z bývalých "živých" kurzů!

Bývalí absolventi mají také možnost zakoupit tento on-line seminář s výraznou slevou (pozor, sleva je nepřenositelná a je nutné realizovat objednávku pod stejným jménem a adresou, jako byla realizována v minulosti objednávka na "živý" kurz, abychom mohli ověřit, že se jedná o skutečného bývalého studenta živých kurzů e-mini I).

Co vše vás tedy naučíme

Seminář se skládá z 10-ti samostatných lekcí, které tvoří postupné kroky k úspěšnému tradingu. Každá lekce vyčerpávajícím způsobem předává naše zkušenosti z dané problematiky - s důrazem na praktickou, co nejrychlejší aplikovatelnost v reálných trzích.

 

V této lekci se naučíme, jak si správně vybrat trh a časový rámec (timeframe) pro naše budoucí obchodování. Tento první krok je často nováčky podceňovaný, neboť si nejsou začínající obchodníci dostatečně vědomi toho, jaké skutečné výhody a nevýhody různé kategorie trhů nabízejí a jak důležité je, aby vám trh i timeframe vyhovovaly zejména z psychologického pohledu.

Zabývat se budeme představením výhod a nevýhod intradenního obchodování akcií, futures trhů a forexu, vysvětlíme si časové rámce klasické, i alternativní. Ukážeme si, kde a jak konkrétně hledat informace potřebné k výběru vhodného trhu k obchodování.

 

Jakmile si vybereme trh a timeframe, pustíme se pomalu do práce na naší nové profesi daytradera. Daytrading je seriózní byznys - a tak se k němu také musíme postavit. V této lekci si povíme, co je to byznys plán, co je to tradingový plán a jak vše už od začátku správně a profesionálně uchopit, abychom se vydali po správné cestě.

Povíme si také, jaká by měla být naše očekávání v začátcích, jak si stanovit finanční cíle v tradingu a jak nezapomenout do celého byznys plánu správně zakomponovat i naše náklady.

 

Skutečný svatý grál se v obchodování skrývá v řízení našeho kapitálu a risku. Ziskoví obchodníci umí ve svých obchodech konzistentně aplikovat přiměřený risk pro odpovídající profity a výsledky obchodování posuzovat z odpovídajícího časového horizontu. V této lekci si ukážeme nezbytné základy Money managementu. Naučíme se také, co je to analýza MAE/MFE a jak tuto velmi silnou techniku prakticky aplikovat pro naše obchodování.

Tato lekce vás naučí, jak už v začátku vše nastavit tak, abyste si své peníze dobře chránili a v případě počátečních nezdarů ztráceli co nejméně.

 

V této lekci si ukážeme nástroje, které budete potřebovat, abyste se mohli pustit do práce. On-line platforma, potřebné softwarové vybavení, živá a historická data. Vše s důrazem na maximální efektivnost.

Nebojte se tedy výběru brokera, ani práce s počítačem. Provedeme vás vším, co budete potřebovat, a ukážeme vám, jak konkrétně na to.

 

Víme tedy už vše potřebné do začátku, nyní tedy pomalu začneme přecházet k obchodní praxi.

Základem úspěšného obchodování je umět správně číst trhy. V jaké fázi se právě trh nachází? Je to trend, korekce, nebo vyčerpání? Co nám jednotlivé fáze trhů nabízejí za příležitosti? Kdy bychom měli stát stranou a kdy bych se měl naopak snažit obchodovat co nejvíce?

V této lekci se naučíme, jak číst trhy a jejich strukturu s pomocí několika jednoduchých indikátorů. Vysvětlíme si, že struktura trhů je jako čítanka, kterou je možné se naučit správně číst - pokud zvládneme potřebnou abecedu.

 

Základní čtení cenového grafu neboli Price Action je dovednost, která může výrazně zvýšit obchodníkovu úspěšnost.

V této lekci si řekneme, jaké jsou základní stavební prvky kvalitní analýzy Price Action a jak ji co nejlépe kombinovat se systémem FinWin – abychom zkombinovali to nejlepší z obou světů. Samozřejmě, komu nebude vyhovovat obchodování s indikátory CCI, může později zůstat u samotné Price Action – ukážeme si základní principy, které je možné používat v rámci Price Action i samostatně.

 

Nyní je konečně čas začít skládat vše, co jsme se doposud naučili dohromady.

Představíme si konkrétní vstupní pravidla s pomocí obchodního systému FinWin. Tato naprosto nejdelší lekce z celého on-line semináře přinese kompletní představení, včetně vysvětlení fungování indikátoru CCI. Rozebereme si veškeré patterny, jeden po druhém a ukážeme vše na řadě praktických ukázek.

Kapitola přináší doposud nejpodrobnější představení a vysvětlení systému FinWin, jaké jsme kdy měli možnost v rámci našich knih nebo seminářů prezentovat. Součástí je i několik aktualizovaných a nových informací.

 

Backtest je základní dovedností tradera. Naše nápady, myšlenky, náš obchodní plán si musíme nejdříve ověřit na datech z minulosti, pokud si chceme zvýšit šance, že může vše fungovat také v budoucnosti.

Backtest je jedna z největších výhod tradingu - můžeme si vyzkoušet náš nový byznys na minulosti. Který jiný byznys toto nabízí? Využijte tedy této unikátní možnosti a naučte se správně backtestovat.

V této lekci si představíme, jak na to. Ukážeme si backtest na několika dnech systému FinWin. Záměrně jsme vybrali náročné, částečně chopové dny, které jsou v tradingu mnohem větší výzvou, než dny trendové.

 

V této lekci si ukážeme, jak je možné rozšířit základní podobu FinWinu do více diskréčního, ale o to robustnějšího systému využívající silné principy analýzy nabídky a poptávky v cenových grafech.

Konkrétně se naučíme, jak plánovat obchody do cenových úrovní, které nám poskytují zvýšenou šanci na ziskový obchod. Vysvětlíme si, že intradenní obchodník by měl věnovat pozornost nejen nízkému timeframe, který obchoduje, ale také „celkové struktuře trhu“ a ukážeme si konkrétní cesty „jak na to“ skrz cenové patterny vycházející ze sledování několika trhů současně (intermarket analýza).

Začínající obchodníci mají také možnost se po shlédnutí on-line semináře sami rozhodnout, zda se vydají čistě cestou cenové akce, nebo cestou práce s indikátory se systémem FinWin, nebo kombinací obojího. Seminář je tedy připravený tak, aby si každý mohl ještě lépe uzpůsobit obchodování svým vlastním potřebám a své vlastní povaze.

 

Pokud stále máte pochybnosti ohledně práce s počítačem a obchodním software, jsme připraveni vám na závěr ještě jednou pomoci.

V polední lekci si podrobně ukážeme, jak v programech Sierra Chart a NinjaTrader získat základní historická data a jak nastavit šablony pro obchodování systému FinWin. Programu Sierra Chart je věnována první část lekce, nastavení v Ninja Trader je probíráno od 40:39 minuty nahrávky.

Vše opět prakticky, krok po kroku.

Kliknětě pro další informace a ukázku zdarma

Posuďte nyní sami další benefity tohoto moderního, vyčerpávajícího on-line kurzu a pusťte si i bezplatnou ukázku, v moderní, širokoúhlé podobě. Ukázku spustíte kliknutím na obrázek níže.


Klikněte na obrázek pro bližší představení kurzu a video ukázku

V plné verzi semináře vás čeká téměř 13 hodin praktické výuky téměř o všem, co jsme se doposud v daytradingu sami za léta praxe naučili!

Proč on-line semináře serveru Finančník.cz

Copyright © Financnik.cz - Developed by BlueCube.cz
Server Financnik.cz vydává a všechny služby provozuje Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.
Všechny články zde uveřejněné podléhají autorskému zákonu a jejich kopírování pouze se souhlasem autora.