Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

@ Stanleyire - minimalny vklad na LIVE nezalezi od platformy ktoru mas,ale od brookera ktoreho si vyberes,takze to si musi zistit na stranke brookera.
Ak ides dole vodou a nejde ti to,najprv to dobre natrenuj na demo az potom zakladaj LIVE, nie naopak!!!
A dalsia vec s vlastnej skusenosti: cim mensi vklad das,tym horsie,alebo pomalsie ti to pojde,lebo nebudes mat dostatok miesta na ucte ak ti uleti nejaka pozicia.Alebo pojdes moc pomaly(budes zarabat malo) lebo vzhaldom na vysku uctu nemozes otvarat vacsie pozcie,alebo ak budes chcet zarabat viac, budes musiet riskovat viac a to vies ako moze skoncit...
Ja som zacal s $2000 a po pol roku som pridal dalsich $4000,lebo islo to,ale bolo hodne casu co som cakal koli uletenej pozici a nedostatku miesta na ucte. Cize ak niekto zacne s $250-$500,tak si budes prdkat s centami a nestoji to zanic,a ak to mas na testovanie,tak to radsej rob na deme. ;)
nech sa dari,
zdar

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

suhlasim!!!
aj ked si myslim ze ta psychyka je trosku ina,lebo vies ze to je ucet na ucenie a nie na zarabanie,ze je tam malo penazi a aj ked to stratis nic sa nedeje lebo to bolo na to urcene.A budes mat psychyku a nervozitu zas inu,ak budes mat ucet s 10 000 usd alebo viac a budes mat priebezny minus 30-50%.aj to sa moze stat,uz som to zazil,a ver mi ta psychyka sa meni hodne.Ale jasne,kazdy si musi tu cestu najst sam,neni ziadny konkretny model ktory funguje pre vsetkych. tak nech sa dari (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@VISO
je tu na fore vlakno niekde, trochu z ineho sudka, o psychike, vselijakych "nadprirodzenych" javoch, kde sa rozoberalo aj wc, pri kadeni ze clovek vylucuje (pri jedeni prijima) "cudzie teleso", a ze telo sa brani a tusim sa priblizuje k hladine alfa,uz neviem presne, skusim najst, som zvedavy co je tam nove.....
tu je, velmi zaujimave citanie, cloveka az mrazi niekedy pri citani :)
www.financnik.cz/forum/read.php?3,133859

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caves - rado_4x
ja som inak skusal demo na vt trader asi 2 mesiace, teraz skusam demo na mt4 , nastavil som tunel 1H na EUR/USD a zatial to vypada celkom slubne. mas pravdu ze cim viac tym lepsie. chcem aj ja zacat aspon s 1500 euro a uvidime... aku strategiu pouzivas ked sa mozem opytat??? tiez vegasa?? nech sa dari aj dalej ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ stanleyire
cau,pozri ono na platforme nazalezi az tolko,skorej si musis vybrat brookera ktory ti vyhovuje,to je dolezite! A kazdy brooker ti da nejaku platformu a uz si na nu len zvyknes,neni to ziadna veda.
Ja napriklad na TA pouzivam MT4,a na obchodovanie Saxo. Preco? Lebo ked som zacinal mi dali jeden indikator,ktory na Saxo nejde,ide na MT4,tak som zostal u toho.A na Saxo,lebo jeden moj uspesny kamarat ide uz 5 rokov na Saxo a nestazuje sa,takze som to skombinoval, je to len zvyk.
Stregiu nemam vegasa,je to len prva metoda ktora ma zaujala,lebo ja idem podla toho indikatora co mi dali od zaciatku a tak nejak som sa ho naucil pouzivat.POzostava z MA60 a Stochastik(40,1,7).Vegas ma zaujal,ale nastavil som ho len na denny,ale ako to vyzera,obchodovat na dennom vegasa potrebujes vyssi ucet a vela casu,co teraz nemam,tak si frcim podla svojno intradenne.
Ale ak mozes,porad mi ako ist vegasa na 1h grafe,aj na 4h ak vies,este som na to nedosiel.
dik :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@hnykda
ahoj,
uz si mi neodpisal... pocuj,ja som este ani nedosiel na ten 1h,nieto na 4h. A ako pozeram na obchodovanie denneho vegasa by bol dobry vyssi ucet a vela casu na cakanie,a to mi momentalne nevyhovuje,takze musim kapnout na ten 1h a 4h.
Cital som ten navod na 1h a 4h,ale tomu nerozumiem. Napr. spomina tam : "Pro 1hodinový tunel bych neobchodoval průraz tunelu (EMA 144 a 169) " ,neviem co je to to EMA 144 a 169,ved denny tunel robi s 24 a 28. a spomina tam nejake cerne tecky nad a pod dennym tunelom,ktore neviem ako urcit, a ked prepnes ten denny vegas na 4h alebo 1h graf,tak su tie fibo linie uplne inak a sviecky su pod tu prvu fibo urovnu.... no mam v tom hokej. :S
Mohol by si mi s tym nejak pomoct prosim ta? dik moc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rado_4x
EMA=Exponenciam Moving Average cize dve ciary tvoriace tunel, ked tam pise, ze by to neobchodoval ten pruraz, treba to docitat cele, radi to tusim v spojeni s daily tunelom, aby sa neslo proti daily,aj ked hodinovy dava signal, a cerne tecky su na grafickych prikladoch len znazornenia urcitych situacii....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím ,tak jsem dodělal test 1h tunelu Gbp/Usd-2008 s kontrolou na 15 min. grafu ,podle jednoduchých pravidel co jsem tu dával nedávno a je to znát bez kontroly čistých 8303 pips ,s kontrolou 5461 pips a to ještě i tak nešli posoudit všechny obchody ,takže to chce rozhodně testovat na nižších Tf ,zajímalo by mě jak to děláte u 4h tunelu ,tam musí být test zkreslený ještě víc ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj Nohavica, ja by som sa do toho uz mal pustit, budem testovat 5 parov od mojho posledneho testu (april, 4 mesic), a ten kabel by som chcel skusit tak jak sme o tom pisaly, podla Tvojich pravidiel a na rovnakom casovom useku. Som zvedavy, k akym vysledkom pridu dvaja ludia :D . Inac, vraciam sa po roku medzi pracujucu vrstvu, a tak nebudem stihat 1 H tunel obchodovat tak "intenzivne" jak doteraz (za posledne obdobie spekulovania som stratil na mikrolotoch cca 50u.$), tak by bodlo, keby pridal niekto nejake postrehy s denneho Vegasa. To sa mi tu zda najmenej rozoberane... Asi koly tym tucnym S/L :D . Cize, napis prosim, jake si si zadal podmienky pri backteste... A ked si to kontroloval aj na nizsich timeframoch jak na 15min, tiez daj vediet. Cez weekend sa uz dufam niekam pohnem :D . A uz robis demo?
Vela zdaru!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

eryx -Nazdar ,no sláva ,testoval jsem tak jak jsem psal jen s tím že prví dvě fibo používám fix 55,89 ,další dvě podle fibo na grafu ,jeden měsíc jsem tu dával ,tak můžeš porovnat ,na demu nezkouším ,není čas ,ale pár protnutí tunelu jsem Live sledoval a šlo by obchodovat celkem v pohodě ,kontrola jen na 15 min gfafu ,5 min mi nestačí stažená historie ,ve většině případů ale stačí ,bez kontroly nemá cenu testovat ,já mám hotový rok 2008 ,do konce roku dodělám 2007,9,10 a uvidím jak to vyjde .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...