Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Kniha "Jak jsem vydělal milion dolarů za rok obchodováním komodit", Larry Williams v českém jazyce


Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...

Bude prosim mozne knihu jeste zakoupit v ramci seminaru? Posta totiz tam, kde bydlim zasilky zpravidla nedorucuje (hodi mi listek do schranky, ze me nezastihli, i kdyz jsem byl doma ja nebo manzelka :( ) a ja bytostne nesnasim chozeni na postu. Pokud by to bylo mozne, mam si prosim knihu nejak rezervovat, mailem nebo tady pres forum, pripadne jinak? Dekuji predem za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Možná není špatný si ukázat jaké jsou výsledky v šampinátech futures i v jiných letech než když obchodoval Larry Williams, abychom měli určitou představu jak si vedli ostatní v jiných letech. Každopádně zajímavý čtení:

World Cup Championship of Futures Trading®
Top Overall Performance - All Divisions
2006: Kevin Davey 107%
2005: Ed Twardus 278%
2004: Kurt Sakaeda 929%
2003: Int'l. Capital Mngt. 88%
2002: John Holsinger 608%
2001: David Cash 53%
2000: Kurt Sakaeda 595%
1999: Chuck Hughes 315%
1998: Jason Park 99%
1997: Michelle Williams 1,000%
1996: Reinhart Rentsch 95%
1995: Dennis Minogue 219%
1994: Frank Suler 85%
1993: Richard Hedreen 173%
1992: Mike Lundgren 212%
1991: Thomas Kobara 200%
1990: Mike Lundgren 244%
1989: Mike Lundgren 176%
1988: David Kline 148%
1987: Larry Williams 11,376%
1986: Henry Thayer 231%
1985: Ralph Casazzone 1,283%
1984: Ralph Casazzone 264%

Člověk zjistí, že vítězem se může stát i s výsledkem 53% jako David Cash v roce 2001.
- A co nám z toho plyne?

Každej rok není posvícení a výsledek Larryho posuzuji jako velkou výjimku - čímž samozřejmě nechci jeho výsledky a obchodní systém zpochybňovat.
PETr


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj Vsem,
take jsem majitelem teto uzasne knihy, kterou jsem precetl takrikajic jednim dechem....., ted ji ctu podruhe a pecliveji a potreboval bych poradit. Nevim v jakem programu, ci na jakem webu muzu zobrazit jednu komoditu, ale dva kontraktni mesice najednou abych dokazal rozeznat PREMIUM, tak jak se v teto knize popisuje? Dejte prosim vedet.
Diky moc

REMUS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To miciko

Tak byste si mozna tu knihu mohl precist, je hodne zajimava, alespon me se moc libila. Je pravda, ze s tim premiem jsem trosicku na stiru....., ale to popisoval pan Williams jako rozdil ceny jedne komodity v ruznych kontraktnich mesicich. Napr. ze komodita je vetsinou ve vzdalenejsich kontraktnich mesicich logicky drazsi nez ve front mesicich, protoze ve front mesicich odpadaji naklady na uskladneni komodity atd. Rozdil mezi temito dvema cenami front a vzdalenejsim kontraktnim mesicem je premium. Alespon tak jsem to pochopil a doufam ze nepoustim do eteru nejakou dezinformaci. Proto bych byll rad, kdyby se do teto diskuze pripojili i zkusenejsi traderi, kteri by toto mozna nejen me dokazali vysvetlit. A take jak uz jsem psal v predeslem prispevku, jak si toto premim zobrazit v grafu? Napiste mi prosim jak to vlastne je a jestli se skoro pletu nebo urcite pletu:-)

Preji krasny den

REMUS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...