Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

historicke data zadarmo


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 114
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý večer všem,

už jsem tu zase s další otázkou :)
Ninja + Zen-Fire od AMP Futures fungují perfektně, začínám backtest vybraného trhu od září 2009.
A teď tedy k otázce - je možné nějak uložit graf, který se mi načte? Tedy např celý jeden měsíc v TF 3min? Nejde mi jen o jeden screenshot, ale o celý ten průběh, který by zabral desítky screenshotů (které by navíc kdovíjak navazovaly, a vůbec i z hlediska zakreslování do grafu je to víceméně nepoužitelné řešení). Jde mi o možnost pracovat na backtestu i z jiného počítače a bez připojení.
Hledala jsem, zkoušela, ale buďto to skutečně možné není, nebo hledám špatně.

Děkuji všem za odpovědi,

Jana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66 Napsal:
-------------------------------------------------------
> a ako to najednoduchsie naimportovat? skusal som
> tu nejake tipy ale asi som daco prehliadal... (NT
> nemam napojeny na ziadne demo)


Stačí dát v ninjovi 6,5 Tools, Historical Data, Import a postupně vybereš ty soubory co jsem dal na uložto a pak klasicky otevřeš grafy přes konkrétní kontraktní měsíc.

To Perse: Nemáš zač :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66:

Pokud jsi naimportoval data do správného kontraktního měsíce - předpokládám že ano, tak potom bych viděl jako nejpravděpodobnější, že jsi si u grafu nedal správně datum od a datum do - standardně je tam několik dní nazpět od aktuálního data - je tedy logické, že pro kontraktní měsíc 3/2010 nejsou vidět žádná data, pokud máš graf zobrazen pro listopad 2010.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

preistotu to nakrokujem (robim to na NJ 7 bez pripojenia na akykolvek zdroj, a som na tom nemal ani nikdy demo dat)
takzem spustim ninju, tools - historical data manag - start imprt - tam som zvolil kontraktny mesiac napr 3-10, teraz mi to nacitava v pravo dole v hlavnom okne pekne pise ako idu zaradom udaje. potom napise ze je to sucess

tools instrument manager , pohladam TF kontraktny mesiac nastavim na 3-10, pridam do listu.

file new chart, dam si ten vytvoreny tf kontrak 3-10 otvorim a nabehne mi ciste okno, kde mozem dole akurat pohybovat so scorlovatkom ale vsade je to ciste ... :/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a kde sa nastavuje ten datum? v instument manager? lebo tam vidim iba nastavenie toho kontraktneho mesiacia
v historical data tam sa da nastavovat datum jedine na zalozke export ale to neviem ci s tym suvisi, a ked som tam posunul datum tak mi to nepomohlo pri zobrazeni datumu...
alebo niekde inde pri zadavani new chart? neviem to najst kde sa to nastavuje...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lucifer66 Napsal:
-------------------------------------------------------
> preistotu to nakrokujem (robim to na NJ 7 bez
> pripojenia na akykolvek zdroj, a som na tom nemal
> ani nikdy demo dat)
> takzem spustim ninju, tools - historical data
> manag - start imprt - tam som zvolil kontraktny
> mesiac napr 3-10, teraz mi to nacitava v pravo
> dole v hlavnom okne pekne pise ako idu zaradom
> udaje. potom napise ze je to sucess
>
> tools instrument manager , pohladam TF kontraktny
> mesiac nastavim na 3-10, pridam do listu.

Sem je to dobře.

pak to pokračuje

File, New Chart, otevře se okno Data Series tam si teda dvakrát potukáš třeba na TF 03-10 (to se ti přídá dolů do druhého okénka) a pak musíš ten datum nastavit a to tak že v pravo jak máš další možnost nastavování jestli budeš chtít volume grafy minutové a tak dále tak je tam složka Data a v ní je kolonka "Load data based on" tam je nastaveno Days ale toto musíš změnit na CustomeRange a pak si nastavíš už libovolně pod tím (start date - začátek, end date konec, takže třeba od 1.1.2010 do 15.3.2010 například). Tak snad se podaří (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

diki diki, toto som presne potreboval,
lebo ja som to riesil tak ze som si downladoval po jednom dni a na market replay som si to pustil na 22 a potom som si to preskorloval na zaciatok, a ako som pisal mal som problem ze indikatory sa zacali vykreslovat az po hodine dva trhoveho casu...
nejako som prehliadal ten dejal :_)
vdaka vam

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...