Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Články a tutoriály:
Archiv článků Psychologie obchodování Jak na obchodní plán Mé obchodní strategie
 • Obchodování spreadů

  Publikované články:

  Analýza spreadů zemědělských komodit: pšenice 3

  Opět se vracíme k analýzám sezónních spreadů v pšenici. Dnes se podíváme, jak fungují spready mezi více měsíci. Konkrétně mezi březnovým a červencovým měsícem dodání.

  Analýza spreadů zemědělských komodit: pšenice 2

  Po minulé zajímavé analýze velmi konzervativního sezónního spreadu v pšenici se nyní podíváme ve stejném trhu na podstatně agresivnější, ale o to výnosnější kalendářní spread mezi květnovým a červencovým měsícem dodání.

  Analýza spreadů zemědělských komodit: pšenice

  Obchodování komoditních spreadů je konzervativní přístup, kterému se na Finančníkovi věnujeme patrně nejdéle. V dnešním článku najdete komplexní a velmi zajímavě zpracovanou analýzu kalendářních komoditních spreadů v trhu pšenice, kterou pro vás připravil návštěvník tohoto serveru, Václav Janoušek.

  Spready - jaké obchodovat do začátku?

  Jakmile jsme na Finančníkovi otevřeli téma obchodování spreadů, jsme s Tomášem skoro pod neustálým proudem dotazů týkající se tohoto stylu obchodování. Z části dotazy pocházející od studentů spreadového workshopu, z části od ostatních čtenářů. Dají-li se nějaké dotazy označit za převažující, pak jsou to otázky týkající se spreadů, se kterými začít. Takže - jaké spready obchodovat do začátku?

  Spready: jak obchodovat komodity jinak (3/3)

  V minulých dvou dílech našeho seriálu jsme si poměrně podrobně pověděli co spready jsou a také ukázali základní principy jejich obchodování. Dnešní závěrečný článek seriálu by měl přinést určité shrnutí a základní rady "kudy dál".

  Spready: jak obchodovat komodity jinak (2/3)

  V minulém díle našeho třídílného seriálu jsme si představili základy spreadového obchodování, dnes se podíváme na další podrobnosti tohoto zajímavého businessu - především jak konkrétně spready obchodovat.

  Spready: jak obchodovat komodity jinak (1/3)

  Spreadové obchodování si vysloužilo pozornost především profesionálních obchodníků a velkých fondů, kteří spready obchodují již mnoho let. Co je na spreadech tak zajímavé, že se téměř všichni spreadoví obchodníci tak neradi dělí o své poznatky a zkušenosti, a tak nedávají šanci drobnějším spekulantům se o tomto způsobu obchodování dozvědět? Pojďme společně tajemství spreadového obchodování poodhlalit.

  Od myšlenky k reálným obchodům


  Pravděpodobně nejupřímnější kniha týkající se obchodování vydaná na českém trhu.

  Praktický průvodce dosažení nejen finanční, ale i časové svobody obchodováním finančních trhů. Nevydávejte se cestou ztrácející většiny a inspirujte se tipy tradera s 20letou praxí. Implementujte již od samotného začátku své praxe důležité systematické procesy a správné myšlení, které výrazně zvyšuje šance na stabilně profitabilní obchodování. Získat knihu

  Nemáte trading takový, jaký byste si jej představovali?

  Trápí vás impulzivní obchody? Black-out dny? Hodiny denně před monitorem? Naučte se obchodovat systematicky s mechanickými přístupy. Svěřte rutinny počítačům. Naučte se profitovat jako profesionálové.

  Workshop profitabilního obchodování od A do Z
×
×
 • Vytvořit...