Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
velkybananovnik

Kolik instalací na jednu Licenci?

Doporučené příspěvky

Diverjh,
ano, můžeš pro historická intrady data využít bud OEC nebo Sierru, pro podobné díry v datech občas pomůže ten zdroj změnit a nahrát ty druhá přes Refresh dat, já mám primárně nastavný SC historical intraday, protože umožňují "bohatší" data, ale OEC je pro hrubá data spolehlivější

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
dobrý den všem, nevíte někdo, jak je to v aktualizované verzi SCH s možností druhé instalace SCH ?

Před cca 2 dny jsem se rozhodl vyzkoušet druhou instalaci Sierry a její propojení s první instalací. Provedl jsem tedy instalaci č. 2 a zjistil jsem, že v aktuální verzi zmizel zřejmě podstatný řádek v nabídce File>Open Remout Chart Data File.

Pokračoval jsem ve svém snažení a vyzkoušel jsem přenesení oken grafů na druhý monitor, což funguje docela dobře. /přenesená okna jsou viditelná vždy jen z právě aktivního chartbooku, změním teda rozložení grafů mezi chartbooky, abych dostal požadované grafy na obrazovky současně/.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.