Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kolik instalací na jednu Licenci?


velkybananovnik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 31
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Diverjh,
ale používá, jen ten název vlákna neni moc jasný :)

k problému
- probpém může být na straně datafeedu OEC
- zkontroluj si, že máš povolený soft třetích stran u OEC, na Tvém účtu, v poslední době tohle povolení dost padalo
- podívej se, jaký používám login v Sierra v Connection Details, pokud je to s TM, tak ty u nových verzí Sierry nefungují, musíš mít stejný jako do OEC Traderu
- stáhni si poslední verze Sierra (848) a OEC Trader (3.5.0.40)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lepší název jsem tu nenašel. Já vlákno nezakládal.

Jinak mi to stále nejde. Včera jsem to řešil s brokerem. Tvrdil, že jsem měl na svém účtu povolené jen demo a né live. Přepnul to a do večera to šlo. Když jsem dnes zapnul PC tak to opět nejde, jak na stolním tak na notebooku. Myslím že to byl problém dvě co jsi psal.

Moc nerozumím tomu bodu tři, kde bych měl hledat Connection details, vůbec jsem to nenašel?

Ještě k tomu jsem dnes aktualizoval na verzi 849 a nezobrazuje se mi v pravém rohu zeleně nebo červeně symbol jestli je sierra napojená na data či ne. To se někde manuálně zapíná?

Začínám mít pocit, že pro mě Sierra asi nebyla ta nejlepší volba. Zaplatil jsem si jí na tři měsíce a zatím s ní mám jen problémy. Dva dny u toho sedím a pekluju se jen s připojením na data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Connection Details najdeš ve File - Data/Trade Service Settings, tam vyplňuješ username a heslo k datafeedu, který chceš používat .. ty máš zdá se Open E Cry, takže použiješ stejný jako máš pro OEC Trader Live

ad Sierra - já jedu na kombinaci OEC a Sierra skoro 4 roky nemůžu si Sierru vynachválit, reálně jsem úplně opustil OEC Trader a obchoduji přímo z grafu Sierry .. support SCH je také hodně aktivní, vylepšují pořád něco

jinak proč si šel rovnou do package 5 ? pokud nepotřebuješ TPO grafy, tak stačí package 3

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aha myslel jsem, že je někde ještě vzlášť kolonka "Connection details" . Tohle vím kde je.
Já oužíval platformu GZT od GF je to asi stejné jako OEC Trader.
Tobě jde spustit licence Sierry na více jak jednom pc?

Teď se Sierra v notebooku připojila ale grafy se mi zobrazují jen ze včera. Tak nevím možná chyba dat z OEC.
Jinak nemáš tušení proč se mi v notebooku zobrazuje symbol (zeleně nebo červeně) v pravém rohu nahoře který signalizuje připojení na data a v stolním pc ne? Už jsem to zkoušel i přeinstalovat ale to nepomohlo. Na obou pc mám stejnou verzi 848. Může se to někde manuálně vypnout a zapnout?
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj, pouštím Sierru jak na notebooku, tak na stolním PC a bez problémů, dokonce spustíš i 2x Sierru na stejným compu, ale musíš si upravit instalaci (tj ze nebudes instalovat do defaultní adresáře Sierra Chart, ale třeba Sierra2)

Connect to Dataafeed resp Disconnect je také přes hlanví menu File, jinak to dost často je vytažený do horního menu, ikony "Con" a "Dis"

pokud se nemůžeš připojit, tak se podívej na Message Log (Ctrl+M)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hmm nabývám čím dal větší dojem, že je něco špatně nastavené u OEC.
Jinak už jsem přišel na to kde se zapíná to okno Con a DIS. Je to ve Windows / Status bar.

Také mi na stolním PC Sierra vůbec nenačte v Data/Trader service setings v kolonce "Trade Account" moje číslo účtu u GF. Na supportu sierry jsem se dočetl, že je to chyba se strany providéra dat, tak to bude asi to, co jsem předpokládal.
Jinak pak už nevím :(.

Je zvláštní, že jak zkusím připojit obě Sierry najednou, jak na notebooku tak na velkém pc, tak už to pak nejde nikde. A pak mi přestane fungovat i stará platforma GZT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh,
aby nedošlo k mýlce/nepochopení, pouštím Sierru na notebooku i PC, ale nikdy ne současně, pokud už to pustím současně, tak na každém compu mám jiný datafeed .. pokud to pustíš najednou na jeden zdroj, tak ti bude střídavě připojovat/odpojovat zdroj, takže se reálně nikde nepřipojíš
když to pustíš jen na jednom compu, tak to jede ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k - Aha tak to bude asi ta chyba. Jak bych jí mohl odstranit? První den to normálně šlapalo ale druhý den jsem si Sierru nainstaloval na stolní PC připojil se k OEC a neuvědomil jsem si, že mám zapnutý notebook a tam byla online Sierra. Od té doby se to sprominutím sere :(.

GF je můj broker. GF je Brokerská firma, která použivá pro clearing na Futures čtyři Clearing Houses. Největši je RCG, Penson, OEC a AMP. Tedy OEC je Clearing House kde mám peníze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diverjh,
zkusil si na ten graf pustit Edit/Resresh Data - Intraday chart (pod hlavní nabídkou Edit) -- to vypadá, jako by se blbě stáhly data .. protože v těch tvých dírách jsou rychlé pohyby

co máš nastaveno jako Historical intraday data (File - Data/trade service settings) -- OEC nebo SC server ? zkus přepnout na druhou možnost než máš a pust Refresh dat

to současné spuštění na dvou compech blbne jen, když to jede na obou současně, pokud se jeden zdroj vypne, tak druhý se mi srovná sám, ted jsem to znovu zkoušel


JIM36 - jaký máš datafeed ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...