Nouro

Minimagazín bez obrázků

Doporučené příspěvky

Dnes koukam na meily a vydím Mini-magazín serveru Finančník.cz - říjen 2006 (super bezva jen tak dál) akorát se mi tam nezobrazil ani jeden obrázek a tak se chci zeptat jestli je chyba jen u mě , nebo jestli je na tom někdo podobně
Díky moc za odpovědi. :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nemam ten problem, obrazky sa mi zobrazili a chcem timto autorou poprosit, ci by to neslo pisat aj z prilohou v podobe wordu a tam by bolo vsetko. Nak si to clovek moze odkladat ako taky miniserial, ci taky mesacny casopis v el. podobe a mozno sa predide aj tomu, ze to niekomu pride bez obrazkov. Teda asi by to chcelo, aby to bolo aj
v samotnom e-maile ako teraz a aj v prilohe, lebo niekomu nemusi prejst priloha cez ochranu postoveho servru. ;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Presne tak. Jednak by to bylo pristupne v jednotne graficke podobe a jednak by bylo vse na jedno miste a dostupne i zpetne. Verim tomu, ze treba rozhovor s PB by si rado precetlo vice obchodniku, kteri se na financnika dostanou treba az za rok, za dva, za deset... :-)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Taky mě ten magazín došel bez grafů(obrázku),myslel jsem že je to problém mé schráky tak jsem to přeposlal na kolegovou schráku jinam,ale je to stejný .

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ahoj,

zkuste kliknout pravym tl. mysi na chybejici obrazek a zvolit "download pictures"
dela to MS Outlook, nestahuje obrazky, kvuli vyssimu zabezpeceni, v nastavenich to jde povolit

co se tyce archivu jsem take pro, ale spis se primlouvam pro archivaci v pdf

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pánové, nevím kde máte e-mailové schránky, ale třeba na Seznamu přijde upozornění, že mail obsahuje skryté externí obrázky a kliknutím na toto místo je zobrazíte-tím se obrázky načtou. Pak dám "uložit" soubor třeba do dokumentů, nazvu ho nějak a uložím, no a pak si ho už bez sebemenších problémů otevřu v dokumentech a přečtu-a je to i s obrázky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
S HTML maily je obecne problem - nekde to jde, nekde ne. Zalezi na postovnim serveru, filtrovani etc. Mne na Squirrel Mail na vlastnim serveru prisel velmi spatne zformatovany text s nekterymi HTML tagy. Zkratka a dobre, grafika do tela zpravy nepatri... :-) I proto se primlouvam za ten archiv.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

Díky za bezva nápad.
Rovněž se přimlouvám na archív. V mém případě bylo všechno vpořádku, jenom ten rám (jsem na seznamu). Jezdit lištou tam a zpět... Tak jsem to nakonec uložil na plochu spustil odtud.
Mailem by šlo třeba posílat jen upozornění na nové číslo jako třeba z IB platformy o stavu účtu nebo z finačníka na novinky (i třeba z možnosti odhlášení odběru ...).

Přeji hezký den
Zbyněk

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ja pouzivam v linuxu klienta Evolution a tam mi to obrazky zobrazi bez problemu.

Ale kazdopadne se taky primlouvam za uverejneni mini-magazinu i na strankach financnika, aby nebyli nove prichozi ochuzeni o tyto dila :)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se