Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • 2 years later...
  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zmiňovaný poplatek 40,- za něco a další... Já u IB vypíšu opci třeba na akciový podklad AAPL a v případě že dojde k přiřazení mám na kontě 100 ks akcií. Za výpis opce zaplatím 0,79$ a dostanu prémium v řádu desítek dolarů. Dá se to porovnat s podmínkami u FIO?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Fio je dobré v tom, že je to zároveň banka a tedy relativně důvěryhodná instituce. Bohužel jsou zatím úplně neschopní a neznalí. Je to broker, který mi minulý rok nevyplnil příkaz na prodej všech akcií, když mi jejich cena dosáhla pětačtyřiceti násobku ročního čistého zisku. Když jsem se pídil, co se sakra děje, proč už ty papíry nejsou dávno prodané, teprve po jednom celém dni mi volal jejich zaměstnanec, že se velmi omlouvá, že FIO nevědělo, že je v USA obchodní den a tak přestože burza byla otevřená, FIO to nevědělo a u něj se neobchodovalo. Vznikla mi škoda, dával jsem odvolání, dovolání, odpor a totálně se mnou vyjebali. Takže asi tak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravím, ještě dotaz ohledně brokera. Podal jsem svůj první pokyn a zajímalo by mě, zda-li se uskutečnil obchod, protože zůstatek na mém obchodním kontě je pořád stejný. Je nějak vidět, že byl pokyn přijatý a zpracovává se?
Je to normálně v pokynech...jak dlouho se čeká, než se provede koupě CP? Už je to třetí den a nic se nehejbe...je to normální ?
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den, chtěl bych si vyzkoušet u FIO živé obchody na komoditách. Jak kupovat a prodávat akcie chápu, ale formulář na pokyny komodit ne. 1) Cena komodity v bodech. E-broker mi zobrazuje cenu 3,645, avšak ostatní analytické programy a stránky samotné burzy v Chicagu cenu zobrazují 364,50. Proč? Jak mám vyplnit příkaz k nákupu, FIO cenou, nebo burzovní? 2) Chtěl bych zadat příkaz, nakoupit 1 kontrakt za 364,50 a k tomu zadat dva příkazy, jeden prodej (target) za 367,50 a jeden (stopolos) prodej za 363,00. Když tam pošlu tři obyčejné příkazy, nakoupím za 364,50 a prodám za 363,00. Příkaz na prodej za 363,00 bych potřeboval zvalidovat až v moment, kdy cena spadne na těch 363. Jak je možné to pomocí tohoto příkazu docílit? Bude to fungovat, když zadám první příkaz nákup: Množství:1 Cena: 3,645 druhý příkaz prodej: Množství:1 Cena: 3,675 třetí příkaz prodej: Množství:1 Cena: 3,630 (co se sem při stop ceně dá vyplnit?) Stop cena: 3,630 Jak vůbec něco prodat za market? Jak zadat Short se stop-lossem? Budu vděčný za každou odpověď. Nemohu nikde najít žádný návod, nebo instruktážní video. Šlo by to vyzkoušet metodou pokus-omyl, ale to by mě mohlo přijít docela draho :)

43752

43753

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...