Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Prevod penez od Interactive Brokers do Ceska


Aamer

Doporučené příspěvky

PetrPavel:

Normálně můžete použít platbu přes PayPal, jen si před konfirmací platby u PayPalu zvolíte, že nechcete, aby konverzi prováděl PayPal (což je nastaveno defaultně), který je v tomto směru opravdu drahý. Pak bude konverzi provádět vydavatel vaší karty. Bude to tedy jako byste platil kartou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 345
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Zdravím,

snažím se poslat USD na dolarový účet u Air Bank. Potřebuji SWIFT kód a IBAN korespondenční banky. Dle Air Bank je korespondenční bankou Standard Chartered Bank New York (SWIFT SCBLUS.33XXX) a jako IBAN korespondenční banky jsem měl zadat moje IBAN účtu u Air Bank. Platba se vrátila. Máte s tímto zkušenosti? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tttdo27:
jsem trochu zmaten, kam vlastně ty peníze chcete poslat, jestli do USA nebo do ČR.
pokud do čr do airbank tak musíte zadat IBAN i SWIFT banky airbank. A stejně tak opačně pokud do USA do
Standard Chartered Bank New York tak musíte zadat IBAN i SWIFT té americké banky a né zadat IBAN jedné a SWIFT druhé banky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, chci si vybrat pár peněz z účtu u IB, ale IB chce abych jim zavolal, kvůli nějakému potvrzení, ale já neumím moc dobře anglicky, nevíte, co po mě budou chtít? Díky

IMPORTANT MESSAGE FROM Interactive Brokers - PENDING YOUR REPLY!

26 May 2015

This is an advisory to help manage your Interactive Brokers account UXXX

We've detected an attempt to update information on record for this account which we consider sensitive in nature and critical to transferring funds or receiving communications (e.g., a banking instruction or email address).

For your protection and security, we will postpone updating your records with this revised information until it has been verbally confirmed with an authorized individual on the account. To expedite this confirmation step, or answer any questions you may have regarding this information change, please telephone your local Customer Service Center at your earliest convenience (after entering your Account ID, select options 2 and then 1 from the main phone menu).

A complete listing of Customer Service Center telephone numbers and hours of operation may be found by selecting the Help and Contacts link located on our home page.

We appreciate your cooperation in this matter.


Interactive Brokers Client Services

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Ston:
Na IB úplně v klidu pochopí, když se domluvíš s někým, kdo anglicky mluví a bude vám dělat překladatele a do telefonu řekne, že volá za tebe, protože jsi měl obavy, zda by ses dorozuměl.
Jen si budou chtít potvrdit několika dotazy tvou identitu a to, že pokus o změny informací a žádost o výběr peněz jsou autentické a nejedná se o pokus krádeže peněz.
Ideální bude, ať voláš ze svého telefonního čísla, které jsi uvedl při otvírání účtu.

Bude se jednat zřejmě o bezpečnostní otázky a odpovědi, které jsi vyplňoval při otvírání účtu, nebo jakékoli další dotazy, které potvrdí tvou identitu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím,
tak jsem poprvé převáděl z IB peníze domů. Příjímací banka byla Raiffeisenbank. Ve formuláři jsem vyplnil dle přiloženého obrázku. Peníze dorazili do 24h. Ovšem strhli si $50 a to je dle mého opravdu hodně. Četl jsem tu že se dá poslat i za 1€. A to je sakra rozdíl.
V rámci toho že je vysoce pravděpodobné posílání každý měsíc(jednou za měsíc je to jak jsem zjistil zadarmo, pak za $10), tak chci samozřejmě ušetřit.
Prosím o radu, jak na to.
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...