Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware


greenhorn

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 383
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Honza K:
Díky moc za odpověď!

chci obchodovat ID finwin na 5 minutovém grafu. Demo zkouším již několikátý měsíc a nerozhodně se cítím v tom, že obchodovat se jen na notebooku dá, ale občas se musím naklonit hlavou skoro až úplně na monitor abych si byl jistý pohybem na CCI. Další věc je to, že budu v USA (kde se teď nacházím) pravděpodobně jen do srpna a pak si nejspíš monitor nebudu moct vzít sebou do letadla, proto uvažuju nakolik je to důležité...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem to osobně odladil tak, že mně pouze monitor notebooku stačí. Mám taky odladěné klávesové zkratky nejenom na příkazy ale hlavně na manipulaci s okny, přehazovaní charbooku atd.. Do začátku si myslím, že jeden monitor na ID je stresující. Mimo to mám display s větším rozlišením a díky tomu se mně do malého okna vejde více historie, aniž by došlo k deformaci úseček. Pozitiva jsou taky ve svižnějším chodu Sierry. I tak ale nevím, zda-li to je vhodné. Mě osobně z toho rychleji bolí oči.

31307

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Honza K:
Díky moc za odpověď!

chystám se obchodovat ID finwin 5 min Timeframe a na demo účtu obchoduji již pár měsíců, ale někdy mám pocit, že musím hlavu strčit až úplně do monitoru abych viděl co CCI dělá jinak se asi jen s notebookem obchodovat dá...jinak monitor bych využil tak, že bych měl pouze zvětšenou obrazovku...pravděpodobně bych neobchodoval na dvou monitorech...nad čím ale přemýšlím je to, že jsem momentálně na 4 měsíce v USA a nejspíš bych si nemohl monitor odvézt s sebou do ČR tak mne zajímalo jestli jste i někdo ostatní vnímali jako překážku obchodování jen s notebookem bez externího monitoru při zobrazení jen jednoho grafu? (mám pod sebou 3 indikátory) a dva klouzavé průměry

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Zdravim kolegove,
potrebuji poradit,mam notebook s parametry RAM 4GB,procesor Intel Pentium CPU 2.30 GHz, SSD 240GB z toho 169 GB volno,presto se mi Sierra Chart trochu seka.Treba kdyz zapnu nahravani(Snagitem)tak se mi zpomali,kdyz zadavam prikazy tak mam i nekolika vterinovou prodlevu,take se to zpomali kdyz mam natazene pres grafy volume profil.
Mam pripojeno 2 monitory.Na jednom mam FIMS plochu na druhem 30 min.graf.Jinak behem obchodu pocitac nezatezuji,pozaviram okna a tak.
Napadlo mne jestli nemam slaby procesor,uvazuji o porizeni Core i3,i5.Jestli to pomuze?
Dik za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kurt Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim kolegove,
> potrebuji poradit,mam notebook s parametry RAM
> 4GB,procesor Intel Pentium CPU 2.30 GHz, SSD 240GB
> z toho 169 GB volno,presto se mi Sierra Chart
> trochu seka.Treba kdyz zapnu
> nahravani(Snagitem)tak se mi zpomali,kdyz zadavam
> prikazy tak mam i nekolika vterinovou
> prodlevu,take se to zpomali kdyz mam natazene pres
> grafy volume profil.
> Mam pripojeno 2 monitory.Na jednom mam FIMS plochu
> na druhem 30 min.graf.Jinak behem obchodu pocitac
> nezatezuji,pozaviram okna a tak.
> Napadlo mne jestli nemam slaby procesor,uvazuji o
> porizeni Core i3,i5.Jestli to pomuze?
> Dik za radu.
Vacsia RAM aspon 8 GB u notebooku a už ked tak Core i7


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...