Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Hardware


greenhorn

Doporučené příspěvky

Jedno z řešení pro další monitor k NTB:
[bold]axago ADG-50 USB2.0 display adapter DVI 1600x1050 [/bold]

umožní připojení více monitorů k jednomu PC. jednoduchým způsobem přidá další videovýstup s DVI rozhraním podporující monitory s rozlišením až 1600x1200 resp. širokoúhlých 1680x1050. K jednomu PC přitom může být připojeno až šest těchto adaptérů současně.
bez nutnosti posunování, rozdělení současně používaných aplikací na jednotlivé obrazovky bez potřeby přepínání mezi nimi, psaní dokumentu na jedné obrazovce a současné studium referenčních materiálů na dalších obrazovkách a mnoho dalších. Kompaktní provedení a napájení po USB sběrnici činí tento adaptér užitečným mobilním nástrojem také pro víceobrazovkové prezentace ovládané z jednoho PC.

Plná podpora USB 2.0
stačí zadat na Seznamu... cena cca 1380,-

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 383
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pro fajnšmekry, kteří se tradingem živí a potřebují 4 monitory na 1 grafickou kartu:

[bold] NVIDIA Quadro NVS 440 256MB PCIe x16 Graphics Card, 2xDMS-59 (4xVGA/4xDVI included) [/bold]
cena cca 10.500,-

toto obrazové řešení podporuje až čtyři analogové a nebo digitální monitory, což uživateli umožní spravovat a prohlížet rychleji více více... dat – ideální na profesionální 2D aplikace a aplikace s více obrazy.

pasivní chlazení - ideální - nehlučné

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

mal by som otazku resp. prosbu o radu skor na slovenske publikum. Vedel by mi niekto poradit kvalitne internetove pripojenie? Ide mi o primarne pripojenie, t.j. cez kabel. Mobilny internet ako back-up uz mam. Taktiez som obmedzeny dostupnostou sluzieb ako je FiberNet (Orange) a Magio Internet Comfort (t-com), cize optika zatial u nas nie je a obavam sa ze dlho este nebude. Je tu este moznost UPC/chello na optike (ta je u nas dostupna) ale tu som sa stretol s nazormi ze je nestabilny, resp. ze sa im dost casto straca vela packetov, ze maju pretazene linky/optiky??? Na bezne surfovanie je v pohode, bezny uzivatel nic nepostrehne ale ked ide o burzu a posielanie tickovych udajov, tak tam asi stratene packety je dost citit a moze to mat velky vplyv na moje rozhodovanie/obchodovanie. No nevyznam sa v tom velmi, tak prosim o radu tych ktory uz dany problem vyriesili a s vybranym riesenim su spokojni. (zvlast ked na to aby som si to "vyskusal" musim podpisat zmluvu o viazanosti na 2 roky) dakujem za akekolvek nasmerovanie

and

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

to iNTRA-FiN:

tak hlavny ucel je na ID obchodovanie, takze asi trosku lepsiu grafiku atd, samozrejme popri tom pozriet nejake filmy a rychle pripojenie na internet, monitor klasicky okolo 15 palcov. Co sa tyka prenasania asi tak raz, 2x za rok a cena okolo 700 eur.
mal som predstavu rychlost procesora od 2,3 GHz vyssie s oper. pamatou 3GB a vyssie o grafike a pevnom disku nemam ani sajnu, samozrejme s HDMI vystupom a ak vies poradit nieco co by bolo dobre mat este navyse s ohladom na ID obchodovanie budem rad.
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

richard111:
1366x768 je bezne rozliseni 15,6'' displeje, u 15,6'' displeje nesezenes do 700EUR s vyssim rozliseni (alespon myslim), jinak ja mam take 1366x768 a na ID dostacuje. grafika ti staci integrovana, na grafy neni neni zadna grafika potreba, jen pokud bys tam hral take hry. v te cenove kategorii budes mit procesory i3 mozna také i5, coz mas uz 4jadra = naprosto dostacujici pro potreby tradera. operacni pamet je jiz bezne 4GB. znacky dporucuji dell ci lenovo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Snad me tu nekdo pomuze trochu nasmerovat - hledam nejaky GSM zarizeni, ktery bych mohl pripojit k pocitaci treba pres USB port a ktery by mi dovolilo z pocitace posilat SMS zpravy (to zarizeni by v sobe melo vlastni sim kartu). Nasel jsem nejakou vec nazvanou GST2 (univerzalni GSM modul), ktera se pouziva asi hlavne u zabezpecovacich systemu, ale mozna by to mohlo poslouzit memu ucelu.

Jde mi o to, ze treba v pripade vypadku elektriky (na delsi dobu nez par minut) si muzu poslat email, ale pokud mi vypadne internet, potreboval bych si poslat sms. Asi bych mohl pouzit i normalni telefon pripojenej k pc, ale snazim se prozkoumat vsechny moznosti. Vi nekdo o necem sikovnym?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gizmo, takovou věc mám doma, dostal jsem to od Vodafonu jako internet,ale myslim, ze nebude problem to sehnat i jinak. Vypadá to jako flashka a dovnitr se strka simkarta. prymarne je to urcene na pripojeni k internetu (mobilni) ale umi to i posilat sms a podobne a k netu se vubec nemusis pripojovat. Na tom zarizeni je jen napsane Vodafone Mobile connect model: k540 EDGE/GPRS USB stick. ZKus hledat na googlu třeba pod "EDGE/GPRS USB" Určitě ti to najde plno odkazů :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...