Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Živě z Chicaga


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tradery,

za 30 minut nám začíná obchodní seance a dnes pro Finančníka.cz velmi mimořádně - přímo na burze CBOT! Určitě budeme průběžně referovat, čeká nás dnes mnoho novinek, které budou zaručeně přínosné i pro všechny čtenáře! Takže dobré obchody a ať se dnes trhy hýbou!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 63
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Hezký článek a zřejmě skvělý zážitek škoda že tam nemůžu být taky ,z fotek je patrné jak tam musí být v jednu chvíli klid a zároveň nervozita co by se dal krájet a když to začne je to určitě jak když tam vpadne uragán přesně tak jak to na burze asi má být jednou dole a jednou nahoře . Už se těším na další příspěvek , teď je tady 20:00 , ale vy si tam asi dáváte právě oběd co ! tak dobrou chuť a hlavně ať se daří .

Ps: na parketu to vypadá jako na farmě , přihrádky a v nich zvěřátka rozdělené pěkně podle užitečnosti ovečky vpravo prasátka vlevo (-:

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No super clanok a uzite si to za velkou mlakou. Z fotiek je to tiez naznacuje, ze je to velke a tie svetelne tabule, ja viem to robi aj fotak, ale da sa to precitat volnim okom? Alebo treba povedzme ako v divadle tie male dalekohlady?
Dalsia vec co ma zaujala, je tam na burzi volny pristup? Alebo ten spas daco stoji? Lebo neviem ci ste sa tam dostali cez znamich (fotka znameho zburzi)alebo.............???? Teda je to pristupne verejnosti povevedme za daky poplatok a len na urcite miesta Vas pustia? Teda ako je to? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...