Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

buchel Napsal:
-------------------------------------------------------
> to jay:
> tak mi to vyslo az na to ze minimum nebolo o 22NYT
> ale az o 1:55 a potom to stuplo o nejakich
> slabich 30pip a nevyzera to ze EURo pojde hore ak
> sa to nevschopi do 7-8 NYT tak ideme zase dolu!

kam to pojde dnes, nevies nahodou? tvoje analyzy a slovencina su fakt vynikajuce, len tak dalej. Ak mas pocit, ze sa to ma pohnut nejakym smerom, skus trochu popisat, ze preco to tak vidis a nie ze 7-8 NYT ideme zase dolu(to si si myslel na zaklade toho, ze si mal predane????). skusme to inak: preco dnes od rana gbp a eur oslabuje voci usd? pretoze sa caka na dolezite data a kedze od pondelka obe meny posiluju, dnes pred datami sa da predpokladat vyber ziskov(znie to logicky nie?). predpokladam pokles u gbpusd k 1,9600 - 1,9620 este pred datami co je 23.6 resp 38,2 retracement pohybu od pondelka u eurusd bude pokles zrejme limitovany hranicou 1,2950(aktualny support). tieto hranice zaroven povazujem za dobre nakupne prilezitosti v pripade, ze data a komentare budu v sulade s trhom, toto je samozrejme iba moj nazor na vyvoj a trh si to aj tak zariadi po svojom.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sorry hamil:
Euro oslabuje lebo
2:00am EUR German Trade Balance 10.8B je zly 17.0B 18.3B
a posledne dva dni to narastlo skoro o 100pip a tak som cakal dnes mierny rast alebo ked pride nieco zle tak pokles aspon o 50pip zatial to islo o 30 dolu a dufam ze ked to postagnuje tak pojde este o tich 20

Nevies nahodou ako to dopadlo minuly rok? tiez to bolo rovnako zle ale nemam to v archive?

Wed.
2/8 1:00am GER Trade Balance 9.2B rovnako zle 13.0B 13.3B

p.s: sorry za slovencinu ale pisem tu vzdy tak narychlo ;-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gogo100:
ja mam taky soft(nie excel omnoho rychlejsie) zatial pracovnu verziu a mam v nom zaintegrovane data (zatial len EUR/USD) a fundamenty a jednoducho si skrolujes selektnes co ja viem 7 dni a ukaze graficky priebeh a fundamenty hranice kedy zacinaju burzy, hranice warrantov aky je to den v tyzdni atd. Aspon nejake trendy v tom je potom vidiet. Bohuzial to co vidim nepocuvam a tak to dopadne som na warrantoch v minuse ale kedze su poplatky skoro 10% niet sa co cudovat! ;-)

Este to mam ale len asi mesiac a musim to vyladit! Aspon sa je na co hrad ked je nuda v robote ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink Napsal:
-------------------------------------------------------
> gogo100: tak se s nami podel o svou metodiku :))


..jednoduche:
..ide v prvom rade o deviaciu aktual report-u od forecast-u, v druhom rade, kde je forecast oproti poslednemu previous-u a v tretom rade v akom trende su zo 2,3 previous-y dozadu a ci ich posledny forecast potvrdzuje alebo neguje,..a to vsetko ci je v sulade alebo v konflikte s pripadnym inym silnym fundamentom v ten den.. ;) ;)

..a na silu fundamentu mi bohate popri tom stacia i tie malovane fabricky na fxfactory.. :)

..moze byt..??.. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...