Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dzink :
ten signal ti tam hodil automat alebo mas urcene nejake specialne podmienky na signal . Ja pracujem podla ASID PPS a mam uz odchytene nejake signali ale stale sa to snazim zdokonalit a zda sa mi ze nieco prehliadam. Aka podmienka ti dala signal short eur/usd 1,3015 ak mozes prezradit . DIK

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho: Ja to delam by oko. Proc signal - je to chvilku po osmy rano, prorazilo to spodni range, je to pod plovoucim pivotem (pouzivam jenom periodu 50), navic ADXMA je cerveny a smerem dolu. Takze signal short. Ale obchoduju takhle zatim jenom cable, euro jen tak sleduju. Budu si k nemu muset udelat doplnkovy statistiky, abych vedel, jak SL a kolik PT a podobne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink:
ja to robim tiez by oko ale riadim sa trochu inak. Pouzivam tiez PP50 ale beriem cross iba ak je to v smere hodinoveho cize ak je cena na hodinovom na PP50 tak beriem cross PP50 iba long. Takze pre mna tam signal nebol.- Mal som tam signaly skor ale tie nakoniec skoncili na SL. Ake honoty mas nastavene na ADX MA ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pacho,
hodinový TF je veľmi "dlhý" na Sidove indikátory. Ak poznáš Sida, tak vieš, že on má rád omnoho kratšie TF. A na tieto kratšie TF aj zostrojoval svoje indikátory a oni tam aj lepšie fungujú. Chytia trend hneď od začiatku. Netreba sa toho báť im veriť ale samozrejme až po vlastnom testovaní...
Ten signál na Eure bol na 1, 5, aj 10 min TF... No a neotvor to, keď ti to ukazujú tri TF..........

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho: ja jsem taky premyslel o brani signalu do trendu na 1h (signaly beru na 5min grafu), ale dospel jsem k zaveru, ze neni treba. Vychazim z toho, ze rano se rozhoduje o smeru, kterym to pujde, takze beru signaly od 8 do 10 rano (ale ne striktne, nekdy to vyrazi jednim smerem a pak to obrati a da cisty revers skrz pivot, pak ten signal beru i pozdeji). Jedu jenom ranni sesnu, odpoledne to urcuji vetsinou spis americky fundamenty a tam si peclive vybiram, co stoji za obchodovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink:
ked na to tak pozeram mas velku pravdu. Ja vobec nesledujem cas kedy je najlepsie otvarat pozicie. Teraz ked si ma nakopol :) s tym casovym rozpatim 8-10 hod tak sa mi trochu otvorili oci. Mozno prave preto som mal tolko falosnych signalov. Ja totiz otvaram signal v akomkolvek case. Asi najlepsi filter na moj trading bude casovy. Inak teraz sa tam utvara sigmnal na usd/chf podla PP TK ... co vy na to ? Inak dik za brejle :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...