Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Francois: pokiaľ sa trh po pár obrátkach pohne jednym smerom je to OK, ale ak sa pohybuje v pásme kde ti vždy zoberie entry a obráti sa tak dosť rýchlo je koniec. Po chvíli začne počet otváraných lotov pekne narastať a s nimi aj blokovaný margin. Takže jedine obrovský účet a mikroloty, alebo nájsť nejakú inú stratégiu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, Skumam zajtrajsiu spravu BOE Minutes, ale niecomu pri nej nerozumiem. Teraz v Maji BOE zvysila urokove sadzby a BOE Minutes je predpoklad ze hlasovanie bolo 8:1. Cize 8 hlasovali pre zvysenie urokovych sadzieb a 1 bol pre znizenie(alebo nechcel nic menitt??) Minule hlasovanie bolo 7:2. To znamena ze 7 pre zvysenie a 2 pre znizenie? Nejde mi do hlavy len tolko ze minuly mesiac sa urokove sadzby v GB vobec nemenili, tak preco je to 7:2?? Logicky mi to hovori ze vacsina hlasovala pre zvysenie. Ale ziadne zvysenie sa nekonalo. Neviem ako to funguje a chcel by som to zistit. Ked mi to nahodou niekto vie vysvetlit tak by som bol rad a vopred mu dakujem :).


Stastny trading vam praje Forexak :)


PS- A este by som chcel zistit ako reaguje na to hlasovanie trh. Na zaklade coho sa rozhoduju ci je to dobree alebo zlee pre danu menu, bo sa mi to zda dost smiesny indikator :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...