Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Marek janca
nepleteš se..., librojen resp. eurojen působí většinou jen jako vyrovnávací pár mezi hlavními a je ten "třetí vzadu"...neplatí to sice vždy (významné jpy pohyby a hlavně noční Tokio), ale je to tak...proto hranice S/R u těchto párů je na spekulaci dost pofiderní, ale proti gustu atd...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar,

dlouho jsem premyslel jestli mam zverejnit jeden ze svych projektu, to vahani bylo zapricineno tim jak se NEKTERI clenove toho fora chovaji (hodne lidi neco vyzaduje, kdyz to nedostane tak je ohen strese, nekteri dokonce dostanou to co chteli ale tim veskera spoluprace konci atd, proste mi to pripada cim dal mene konstruktivni, motto traderi traderum se pomalu vytraci) nechci ale vykopat valecnou sekeru v podobe flamewar, kazdy si to prebere.

Jiz delsi dobu provozuji web. server kde meli pristup jen vybrani jedinci toho fora a jelikoz vim ze to nebyly vsichni kteri mi kdy pomohli, proto to zpristupnim bez vyjimky komukoliv.

[bold] Na tomto web serveru jsou screeny vse vyznamnych i mene vyznamnych FA udalosti (neco jsem uz musel promazat, bylo to pomale), u kazdeho screnu je info o vysledku, predpokladu, revizi atd. proste vse co clovek potrebuje, aby si udelal obrazek jak je jaka zprava vyznama, kam zhruba nastovovat TP, jaka odchylka pohne trhem, zalezi na Vas co vsechno jste schopni vycist. [/bold].

Vse je zatrideno prehledne do stromu, dle klice NAZEV/MENA/TF/PAR/. Data jsou od 200606 po soucasnost, pokud cas dovoli tak to budu samozrejme aktualizovat, zatim mi v tom nic nebrani.

Takze tu je url news.forex-area.info

BTW: Kazdy mesic probiha update, nekdy jsou problemy s reindaxaci, kdyz to nepojede (treba i den dva, z duvodu casove vytizenosti) tak me pls nebobardujte dotazy!!

-DarkMan-

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...