Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

12:00pm GBP CBI Distributive Trades Realized Medium Impact Expected 31 39 44
12:00pm GBP CBI Distributive Trades Expected Medium Impact Expected 23 36 36

Lidi já myslel že libra podle těchto dvou zpráv co vyšly asi před půl hoďkou měla klesat??Čím to je že na librojenu i cablu to jde up.Předem dík za info ..... Bushman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bushman
čísla nejsou všechno (navíc předpovědi se na některých serverech lišily)...Komentář přímo na CBI vyznívá dnes celkem dobře...Celkově, maloobchodníci řekli, že jejich prodeje jsou dobré ( čisté zůstatky +21) a objednávky s dodavateli jsou nejlepší (poměrově) od června 2004 - firmy očekávají růst prodeje. Asi převládá větší optimismus než se čekalo..:-)
www.cbi.org.uk/ndbs/press.nsf/0363c1f07c6ca12a8025671c00381cc7/e003a2eafcc5b04b802572ea00342448?OpenDocument
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím
Darkman tak jsem prostudoval to tvé veledílo a musím to pochválit, desítky hodin práce a zase práce, tiše závidím že se já k něčemu takovému nedokopu , vytrvalost některých z Vás bych si přál mít.

Jinak NZD se tváří docela odvážně severně takže jsem naskočil a asi to nechám i přez víkend jak s jeníkem tak s dolarem. Taktéž by mě lákalo EUR/CAD severním směrem, velmi silný trend posledních dnů vypadá že slábne nebo si alespoň dává krátké vydýchnutí, co vy na to?? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...