Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak co pokládate někdo v noci pastičky na jeníky? Něco málo jsem položil pod dnešní low a pod 238.50 mám pěkný balíček na cestu do jižních zemí. Předpokládám po otevření Asie by mohla být menší korekce pro lepší vstupy, pokud by nebyla, a frčeli jsme hned tak si držte klobouky, třeba to bude rychlý. :) :)

a bezbolestný

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Protože obchoduji krátce,tak mně celkem dostal 300 pipsový propad gbp/jpy,dalo se na tom vydělat majlant,ale samozřejmně jsem to dokonale nevyužil.Tady podle mého názoru /jpy páry tahaly dolů--hlavně gbp/jpy(i když jsou to deriváty) eur/usd a gbp/usd,nějaký japonec(i) asi potřeboval vyměnit obrovský balík gbp a eur za jpy,skušenější nechť mně opraví.Jsem celkem zvědavý,jestli se to bude opakovat.Před asi týdnem se zde někdo ptal na volume,a někdo skonstatoval,že nemá nějaký moc význam,ale opak je pravdou,v těch exponovaných hodinách byl objem obchodů několikanásobně vyšší než obvykle.Spadl objem a propad gbp/jpy se zastavil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tak v noci nic Watanabe to nějak tak zachránil

www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=afKrL4DdyIaA&refer=currency

ale po ránu jsou jeníci zase nažhavení short, něco málo už jsem pozavíral a pokud by se to dostalo pod včerejší low, tak tam mám nějaké entříky, možná díky G8 se před víkendem část zbavila jeníkových pozic, každopádně může to být nestabilní na obě dvě strany pokud zase někdo něco vypustí z úst. :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika: ani to neni pravda... pohledej rozdil mezi kontrakcnim volume a tickovym volume. FX nemuze diky decentralizaci poskytnout jiny udaj nez tickove volume a ten s objemem zobchodovanych kontraktu opravdu NIJAK nesouvisi... (a pri rychlych (=volatilni bary) pohybech je jaxi na snade, ze tickove volume roste... to jaxi povazuji za logickou vec, o ktere netreba premyslet ani diskutovat)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...