Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

M.F.
sice jdu s krizkem po funuse... ale co se da delat.
NZ Retail Sales se ocekavaly dobre, ale mel jsem v planu to jen odkoukat. Tento tyden AUD a NZD neobchoduji, nesedi mi to. Ale po Retail Sales jsem neodolal a nechal si prorazit entrik na hornim pasu nekolik minut po uverejneni zprav. Vysledek byl natolik dobry, ze mi to stalo za ten risk. Jak sis mohl vsimnout, opet se jednalo o pozvolny posun, charakteristicky pro kiwi ci aussie. Opravdu to preferuji pred divokym vymetavanim SL na jinych nejmenovanych menach :) i kdyz vcerejsi US Retail Sales se naramne povedly. Na kiwi se sice jedna vzdy jen o 10-20 bodu, ale to se da osetrit sizingem...

Jinak koukam jak sova z nudli na ty dva ostrovy s Frodem a ovcemi... jak to vypadalo pred rokem na recesi, tak se to posledni dobou slusne vzpamatovalo. Asi lepe to neresit a jit s davem...

czaussie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

czaussie
No ja som vcera teda zadaval entry na NZD cca 20 pips od aktualnej ceny a kedze po datach pohyb, ktory by ma presvedciel nebol (skusenosti z inej meny) co bola chyba! aj ked som vedel ze data dopadli ovela lepsie.
Tak som zrusil entry asi pol hodinu po datach a ked som sa rano pozrel som si zanadaval ze som kludne mohol entry nechat ale hold za chyby sa plati aj ked nize stratou ale ziadnym ziskom :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M.F.
to mas tezke, sablona na to neni... jelikoz ja porad jedu pres oandu a jeji nevyzpytatelne spready, radeji si pockam na vyvin situace po datech. Pokud se nejedna o "jasne" data, tak si pockam na prvni 2-4 minutove svicky, a pak nasadim entry na obe strany na vnejsi pasma ohranicene temito svickami. Jelikoz se to na mych oblibenych menach chova po fundamentech relativne ukaznene, tak mi to celkem slusne vychazi. Tim samozrejme netvrdim, ze mi je situace kdy mi to vymete SL neznama...

czaussie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...