Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to radovan 65,a ďalším v real

aj keď do forexu zatiaľ nerobím , trošku sledujem tú vašu super diskusiu , rád by som sa ťa spýtal či si robil aj nejaký back testing / a koľko si ho testoval /alebo iba nejaký paper , nakoľko si sa za veľmi krátku dobu vypracoval veľmi slušne , alebo si do toho vhupol rovnými nohami s tým že buď alebo ...
ja študujem finančníka už rok ale zatial som iba paper , lebo nedokážem si nájsť zatiaľ toľkočasu pri mojom biznise aby som tomu venoval viac hodín ... možno tento rok to bude lepšie...
Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes byl velice výrazný pohyb na GBP/USD šel jsem do toho hned ráno 5:40 než jsem vykročil do práce , vstoupil jsem na1,9721 zadal jsem 45 SL a TP 125 na 1,9599 a taky mě to na něm vyhodilo zisk 610 ale potenciál byl jednou tolik a to jsem zobchodoval jen 0,50 lots . Kdybych do toho šel s celým Lotem tak by to dalo nějakých 2400 to by bylo slušné zápisné do roku 2007 . No hold příště . Nechytil jste někdo celou tu šnuru ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaro 87,
odpovim strucne, protoze jsem to tady uz nekolikrat psal... a pta se me na to nekdo kazde tri dny :-) asi si udelam nejakou FAQ stranku .-), neber to jako aroganci... jsem dnes ale nejak vyforexovany a ceka me jeste jina, neforexova prace...
Takze hned poznamku k tobe... pokud nemas cas, kasli na to... odsedet si to musi kazdy a zadat behem par minut prikazy, jit k vode a vecer shrabnout zisky je zatim utopie a nebo maly zisk... a nedovoli si to tady nikdo.
Na fx potrebujes krome zdraveho rozumu jeste dobrou zidli a odolny zadek .-)

* backtesting jsem nedelal zadny
* paper na papire ne, mel jsem par tydnu demo VT u CMS
* na zdejsi pomery jsem do toho hupnul do live velmi vrzo, nebot zastavam nazor, ze plavat se uci lepe v bazenu, nez v telocvicne :-)
* pokusy delam na demu obcas dodnes, tak 1x tydne... takze i to je testovani...

Ptej se na cokoliv, ale v dobrem ti radim, aby sis precetl vse o FX tady na financniku... nejlepe vicekrat :-) Jsou tam nazory a rady i od rozumnejsich lidi, nez jsem ja...

"87" je tvuj rok narozeni?

Drzim ti palce :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...