Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím

tak jsem o víkendu občas nakoukl jak si stojí dolar i euro a cena, cena se celý víkend držela u eura 1.3 a cable na 1.93. což by nasvědčovalo že hranice nepadnou a navíc pondělí bez důležitých zpráv, takže nějaký celodení trendík připadá v úvahu. Normálně bych uvažoval korekci směrem nahoru ale vzhledem že jsem v pátek nezaznamenal žádné vybírání zisků na poklesu eura i cable který minulý týden panoval tak se silně přikláním k tomu že velcí ještě neskončili, a hlavně pokud jeník poběží stejným tempem tak posilování eura i libry hodně znemožňuje. Takže na noc opět short entříky kdyby japonci odřezali lana u výtahu a nějaký sběrač kovu by klidně mohl ukrást i ty záchrané brzdy. :) :) Jak to vidí odborníci??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ved prave preto nechapem ake pohyby sledujes . 1-5 pip pohyb cez vikend mi pripada ako nepodstatny. Je mi jasne ze sa market nevypne tlacitkom ale bezi dalej ale ake pohyby sledujes kedze nikto neobchoduje to nechapem . A este podla toho odhadnut pohyb tak to si macher (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho
pouze píši co jsem viděl, a je naprosto normální že o víkendu cena běhá i desítky pips nahoru dolů, a já neusuzoval z nějakého pohybu, ale z celkového situace minulý týden a absence páteční korekce s vybíráním zisků. A machrování, to přenechám s radostí jiným, já se spokojím s obyčejnýma pipsama :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...