Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím v novém roce.
2teqa:
Skvělý nápad. Rozhodně se přimlouvám za vlákno o opcích na měny jako takové i versus forex. Pokud možno pro naprosto prázdnou hlavu, jako je ta má v tomto směru. Myslím, že herman, joachim, dzink a další by měli co říci, samozřejmě pokud by chtěli. Jedno vlákno o opcích na Finančníkovi už je, ale přesto, že jsem ho projel celé, zůstal jsem ve své prostomyslnosti na konci nedotčen. Naproti tomu postup, který zmiňoval Joachim, jak obchoduje NFP, mne prostě ohromil. Pokud stačí vytipovat volatilní den, pak to nemá chybu. Nick joachim to sice napsal podrobně, ale pro laika mého druhu není jasné, jak konkretně se to provádí, proč zrovna takhle, princip, na jakém to běží, atakdál. Úplně základních otázek mraky: kde vůbec otevřít účet, aby člověk nakoupil opce, jaké, pro tu kterou příležitost a proč? Jak se to dělá, jde to on-line ? Kdy jsou lepší waranty nebo jiné fin. deriváty, jak to funguje, na co si dát pozor, jak to skloubit s forexem. Pokud možno, naprosto polopatě. Seriál, který začal na Finančníkovi na téma opce, tímhle tempem, při vší úctě, v tomto životě už asi nestihnu. A i kdyby, nic se neděje, naopak. Navíc bude asi orientován komoditně.
v úctě

Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...