Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Každopádně se dnes na NZD/USD nakumuloval i pokles ropy protože se tento pár během odpoledního posilování usd skoro nehnul, takže odhaduji že se to může potáhnout o dost níže, jak říká czausie když protinožci chytnou vítr do plachet tak to chvílifouká, takže pozice držím a příště vyzkouším i nzd/jpy je tam sice vyšší spread a menší hodnota bodu ale třeba tam nebudou prokluzy. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OOT:
Popytal som sa na Bloombergu ci obnovia RSS. Zatial to nemaju v plane. Skoda :-(

LOG: 1/16/07 15:29:02 Bloomberg Feedback Team
Hello: It was management's decision to eliminate RSS feeds. There are no
immediate plans for return of this feature.
Sincerely, Bloomberg Website Feedback Team

--snoopy


Link to comment
Sdílet pomocí služby

BOJ Target Rate, vyzera to na rusnu noc :-) Otazkou ale zostava, v ktoru hodinu sa to cele udeje, nakolko japonci nemaju stanoveny presny cas vyhlasenia (odhaduje sa cas medzi 01:00 a 02:00 nasho casu). Podla spekulacii, by to v pripade zvysenia (short) alebo ponechania (long) sucasnej urokovej sadzby mohlo urobit na pare USDJPY 70 az 120pips. Nalady su zrejme uplne ine nez 14.Jula '06 kedy doslo k zvyseniu o 25 bazickych bodov, vtedy k velkym pohybom vobec nedoslo...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink
14.30, 15.00 a taky 15.15 !! (průmyslová produkce).."miluji" tenhle rychlý sled dat...:-)

14.30 - jádrová PPI... - nad 0.6% dost dobré pro dolar, pod nulu - dolar short...očekávání 0,6% - můj tip 0,4%..:-)
15.00 - TIC report...- nad 100 B dolar krátkodobě Up, pod 50 B - dolar down...očekávání 82,5B - můj tip 70B..:-)
15.15 - průmyslová produkce...- nad 0,4% dolar Up, pod mínus 0,2% dolar down...očekávání 0,1% - můj tip nula od nuly pojde..:-)

Dnes odpoledne to bude zkrátka horská dráha, jak na Matějské pouti.. (i s vozíčky po revizi - a do těch velmi nerad lezu)..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...