Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

Pozeram ze sa tu rozbehla zvlasna debata, no ak sa neurazite, tak ja len v com zacal som, budem pokracovat.

Doplnam dalsi indikator a pripajam obr. aby som tu vlozil svoj komplet system. S celej tej debaty je usluzny asi len vyrok, ze kazdy potrebuje nieco ine [a niekomu to ide iba ak za to plati].

Fisher yur4ik per. 6 15min TF

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to : PaJaSoft Mrzi ma ze som tu nedal live obrazok [prepol som TF a prepocitalo ho], no skusim to nazbierat a poslem. Fishera beriem ako filter a je to na pocudovanie[i ked je cudny a dost zatracovany], no podrzi v krizovej situacii. Mozno tym, ze je taky odveci. A mozno ze ho mam prilis dlho a zvykol som nan a verim mu. Dakujem za reakcie a nazory.

3426

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Marko:
Indikátor Fisher byl jeden z prvních který mne zaujal na VT, bohužel jsem byl líný a nedotáhl jsem systém s ním do konce. Rozhodně bych nezatracoval něco, co mi přináší výsledky. A jak říkají zdejší profíci, dá se i podle lógru, pokud si na něj zvykneš. Já jsem po půl roce live zatím někde u podšálku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,
právě jsem narazil na automat, který pánové prodávají jen za 41.300Kč.
Jmenuje se Safari Minileve........asi si ho koupím, protože pánové slibují, že se nemusíte o nic starat a jen vybírat zisky:o)
Ale stránky mají pěkný. Takhle se na to jde, hromadit kapitál bez stresu:o)
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Velmi by mne zajímalo, kolik lidí platí za služby "cizích", za jaké služby platí a jak se jim vede.. Docela mne to zajímá. Teď je otázkou, jestli se to hodí do tohoto vlákna a zda-li nebude od věci popřípadě zakládat nové vlákno na toto téma. A taky zda-li se vůbec někdo přizná. Myslím si, že pro mnoho lidí by takováto debata pomohla....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravim traderov. V pripone je moj novy AOS. Je stavany pre GBPJPY. Dufam, ze sa tu najdu spolubojovnici na testovani a ladeni mojho AOS. Je uplne novy, z lahka ladeny a potreboval by test u viacerych brokerov a s roznym nastavenim a ja mam iba 2 PC /co necham na kazdom/ a hlavne komentar k jeho plusom minusom. Je to ex subor, aby v upravach nebol bordel. Ak sa paci, testujte, ak nie napiste co nema, co mu chyba, co by ho spravilo lepsim univerzalnejsim. Pracuje iba na CCI a RVI indikatoroch. Vela pipov pre vsetkych. Marko

3818

3819

3820

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Tradeři!

z mnoha diskuzí na tomhle Sidově vlákně vyplývá, že se mnozí snaží vytvořit AOS či něco co by vydělávalo zdarma a bez námahy. Ač s tím názorem nesouhlasím, je to věc každého, a tudíž to respektuji :-)

[ital] pozn. Nachází se tu mnoho skriptů do VT i MT. Nevím jak MT, ale VT má dle mého názoru příliš jednoduchý zabudovaný jazyk na to, aby se s ním dali naprogramovat funkční a vydělečné plně automatizované systémy. Souhlasím se Sidem a ostatními, kteří tento VT jazyk/skripty chápou pouze jako něco co jim má USNADNIT obchodování, ale rozhodně nemá nahrazovat AS.[/ital]

Poměrně dlouho se věnuji programování, a řekl bych, že problém je v přístupu k AOS. Mnozí se totiž snaží vytvořit AOS, který bude simulovat to co by dělali oni sami. To je podle mě špatný přístup ( opačný k tomu co jsou počítače schopny a v čem jsou dobré ). Tím se tedy podle mě snaží o nemožné.
Počítač je stroj - ne člověk. Výhody počítače obecně NEJSOU intelekt/intuice/zkušenost jako má lidská bytost, ale naopak vítězí v tom co člověk neumí, tj. velice rychle zpracovávat nesmírné množství dat, a z toho ve stejné sekundě udělat na základě jednoduchých pravidel ( které většinou definuje myslící člověk ) závěry a současně např. podat pokyn k opuštění pozice...
Síla P. tedy tkví přesně v tom co se na rychle se měnících trzích může velmi hodit - Rychlá analýza velkého množství dat, jejich porovnání a sekundové vyhodnocení - tedy to co člověk nikdy nebude schopen tak rychle udělat. Jednoduše řečeno obchoduji-li FX s pomocí WCCI na nějaký pattern, tak to v čem mi může P. reálně a výhodně pomoct je např. (opravdu jen hloupý příklad :-) real-time porovnávání daného tvořícího se patternu s všemi patterny daného páru za poslední rok (+další všemožné parametry) a vyhodnocení v čem se např. blíží na řekněme 90% podobnému vzoru před 3 dny, kde jsem vydělal třeba 20pips...Tam je podle mě síla P.

AOS: Nemyslím tedy, že by bylo užitečné snažit se napsat efektivní plně automatizovaný AOS přímo ve VT(MT), ale např. s využitím VT API by se dal napsat jednoduchý a sofistikovaný samostatný program na obchodování např. 3 hl. FX párů s využitím WCCI (přes CMS). Nicméně program by musel být schopen vstupů osobních (parametrů) tradera, ale především by se musel umět sám učit na provedených obchodech, tj. ukládat velké množství dat a analyzovat je. Myslím to ve smyslu jednoduššího expertního systému (UI). Teprve pak by takový AOS měl smysl, neboť by využíval to v čem je P. lepší než člověk (rychlá analýza velkého množství dat).
Nicméně k vytvoření takového programu by byla zapotřebí spolupráce šikovného programátora a velmi zkušených traderů, a pak delší doba testování ( než by AOS nasbíral dotatečné množství dat pro relevantní analýzy daného trhu).

Tolik jsem se jen chtěl vyjádřit k pokusům o AOS přímo ve VT. Chtěl jsem tím nastínit i jinou možnou cestu, ne polemizovat, které je lepší :-)

[bold]Současně bych chtěl MOC poděkovat tvůrcům FCZ !! Zatím proníkám do tajů trhů a zkouším o čem je FX/CBOT a FCZ je skutečně studnice znalostí v CR nevídaná, zatím jsem vše pracně doloval ze sporadických anglických materiálů :-) (aneb občas zrnko tu občas tam :-)) a Sidovi za jeho vynikající články i mnohé více než cenné rady tady na jeho fóru, díky Side!! [/bold]

Ať se Vám daří obchody a mějte se fajn !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...