Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sběrna AOS,EA,TS


LUKY

Doporučené příspěvky

marko [IRL] Napsal:
-------------------------------------------------------
> Je to ex subor, aby v upravach nebol bordel. Ak sa
> paci, testujte, ak nie napiste co nema, .....

Protože mám notebook zapnutý od neděle do pátku, rád tvůj AOS otestuji. Malé ALE do začátku. Pokud nemám k některým parametrům popis, zpravidla se podívám do zdrojového kódu, abych věděl jak co nastavit. Pokud učiníš ještě jednoduchý popis k nastavení parametrů (nebo napíšeš jejich význam) např. do txt souboru (a ten do zipu) můžu lehce spolupracovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 386
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

V podstate je princip ako som spominal velmi jednoduchy. 1.CCI obchod na buy/sell level zapina a dalsie vypina, RVI je filter momentovej reakcie CCI. Ak to pustis vizual, po ukonceni to krasne uvidis na indikatoroch pod grafom, ktore to tam vykreslia. Tazko to opisovat, je to tam po vizual teste krasne vidiet, ak si vsimnes parametre nastaveni jednotlivych indikatorov a zakreslene vstupy a pozicie.
Dufam, ze to pomohlo.

Marko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, posielam novsiu opravenu verziu CCI AOS. CCIop - otvara obchod (odporucam sell/buy level 0) RVI - filter momentu CCIop CCI - zatvara obchod Exit 1 - zatvara obchod pri zmene trendu Exit 2 (opraveny) - zatvara obchod (pri long ak long dosiahne moment CCI na uroven napr. 200 close position) - v podstate uplne opacne ako Exit 1 Mal by Vam slapat aj na 1h grafe, ja som zacal live test na GBPJPY zakladne nastavenie exit 1. Zatial otvara zatvara presne podla podmienok, vyhoda oproti MA AOS, nevymlati sa tak rychlo pri flat trhu ako napr. posledne 2 dni GBPJPY je. Vela easy pips, Marko

3833

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 3 týdny později...

Zdravím!

Sháním "cosi" do VT, co by umělo otevřít a uzavřít pozici v předem stanovený čas s možností zadat SL a PT (např: SHORT, 1lot - open 4:00, close 6:00 - SL = 30, PT=60).
Začal jsem procházet starší přízpěvky, jde to pomalu a nejblíže tomu jsem našel ASID AP, ale není to úplně ono (sorry SID :-)). Takže pokud někdo pomůže budu ho všude chválit :-)

Dík
Rich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Richie
trochu blíže to specifikuj...na jakém TF ?..a chceš to otvírat přesně na minutu nebo na hodinu ?..dále specifikuj co by mělo být roznětkou..(vstup)..technicky v tom není žádný problém, pokud bude čas, někdy v listopadu se na to podívám..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side, dík za zájem :-)

Mám pocit (a už delší dobu se tím zabývám), že v určité dny a hodiny má trh tendenci jít jedním směrem (zvyk davu možná :-)). Ale protože nemám vždy možnost být v danou hodinu u PC, jde mi o to, abych mohl obchod (vstup a výstup) předplánovat třeba ráno. Takže roznětkou nebude žádný indikátor, zkrátka jen časový údaj. Něco jako "v 10.00 otevři do long s jedním lotem a ve 14.00 uzavři a jisti SL 30pips". A je jedno na jakém to bude TF.

Listopad zní skvěle :-)

Dík
Rich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Richie
velkou naději na nějakou ziskovost tomu sice nedávám, ale budiž..:-)..OK a podle čeho se ráno rozhodneš zda půjdeš Long nebo Short ?..hodíš si mincí ?..:-)...něco bych v archivu vyhrabal, ale vstup (Long nebo Short) by měl být alespoň něčím primitivním podmíněn..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side, házení mincí je taky možnost, všichni už jsme o tom četli :-). V trhu jsou jen dvě možnosti: buď to bude short nebo long!
Já jsem to primitivní podmínění nechal řekněme na "časovém MA". Pokud je posledních 15 obchodů v daný den a časový úsek více jak +70pips do long, další obchod jdu do long. Pokud klesne pod +60p přestávám ten úsek obchodovat.
Možná nesmysl, možná štěstí, ale za poslední tři měsíce +250pips při třech obchodech týdně. Proto abych mohl obchodovat i úseky, kdy nejsem u PC potřebuji tu pomůcku...
Já samozřejmě sleduji strategie a systémy které používáš Ty, takže se Ti asi předchozí řádky zdají jako sci-fi :-) Nicméně i tak bych ocenil, kdybys našel čásek....

Rich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
není zde přítomný nějaký šikovný programátor? mám vytvořený slušně fungující systém který bohužel vyžaduje nevynechat žádný signál, aby dosahoval optimálních výsledků.Problém je že ten signál může přijít kdykoliv i v noci a sedět u kompu 24 hodin deně prostě nejde. potřeboval bych AOS do kterého zadám objednávku včetně SL a PT a nalepím ho na klouzavý půměr (obchoduji odraz od tohoto průměru, né proražení)... uměl by někdo něco takového napsat? rád mu to zaplatím..
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Man, su tu aj profesionalni programatori, ale nenapisal si, pod akou platformou obchodujes. Nik z nas nepozna vsetky systemy. Takze upresni v akom programe obchodujes, ci chces AOS priamo v jeho prostredi alebo skor cez nejake API. S automatickym zadanim SL a PT moze byt v niektorych programoch problem, niektore to maju zakazane asi schvalne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...