Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Dolly systém


bachmann

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rhombic, muzes prosim hodit odkaz na tu studii nebo poslat link na frantacech@centrum.cz? http://www.rubicon.cz/reports/alan/aos/mig3/statement.htm http://www.rubicon.cz/reports/alan/aos/mig10/statement.htm Pokud mas cas a chut, muzu ti poslat neco, zajimal by me tvuj nazor a backtest. Nedopracoval jsem se totiz zatim k duvere ve Strategy Tester a rad bych vedel kde je chyba, pac se bez toho dal nepohnu. Hledam tick data a duvod proc mi vychazi tak zasadni rozdil mezi demo a backtest. Delal jsem napr,. backtest GODZILLY za obdobi championship a vysli mi uplne jine cisla nez se udaly.

3059

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Felix: mozes mi pls objasnit ako si ten AOS testoval? mala by to byt open verzia nie ? u mna to funguje trosku cudne..
napr pustim strategy center, testovanie na cable, open 8.12.2006 na GMT, 1,9627, takze buy stop by mala byt 47 sell stop 07, lenze je 40 a 00
no a potom to tak aj vyzera ze za cely mesiac je zisk 34 pipsov :)
pls ozvy sa mi na icq 222102789 ak mas trosku casu sa tymto systemom zaoberat alebo napis sem ak ti je jasne co robim zle ; )
dik moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk Napsal:
-------------------------------------------------------
> 1) Co myslíte, není možné, že by se strategie
> "profláknula", že jí začnou obchodovat všichni, a
> tak přestane fungovat? Třeba právě Hans123 kdysi
> fungoval skvěle a spolehlivě (velmi stabilní
> průměr 600 pips měsíčně, plochá equity curve), teď
> už ve své původní konfiguraci zdaleka tak dobré
> výsledky nedává, alespoň co jsem slyšel.

Řekl bych, že tzv."profláknutí" v takovýchto případech není příčinou toho, že něco přestalo fungovat. Spíš naopak některé věci fungují právě kvůli tomu "profláknutí" (pivoty, S/R, trendové linie, fibo,...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to rhombic
zase budu za blbce, ale mě už je to jedno.Tedy, jak a za jakých okolností funguje "TightTrailingStops" ?Nevím jestli jde o script nebo indikátor,tak jsem to nahral do obou.V MT4 to vidím,když to přenesu do grafu,tak v seznamu indikátorů není nic,asi to tedy bude spíš ten script, ale když to nikde není jak se s tím tedy pracuje.
"Open graphic Expert" - moc se mi to líbí, je to opravdu krásně barevný.Zkoušel jsem to na grafech z prosince,abych si to porovnal se svými obchody(demo), a ono mi to udělalo pokaždý jeden obchod buy a jeden sell,když se tam graf dobabral a dál už nic.Tedy, - graf se dotkl Buy Area a nakoupil, dostal se do Buy Target a prodal, pak spadl pod pivota a znovu se dotkl Buy Area, ale už nenakoupil, až v podobný situaci další den. Když mrknu do vlastností experta,abych změnil nějaké hodnoty,tak tam vlastně nic moc není ke změně (Lots, SL, TS....),ale třeba jen špatně vidím nebo ještě hůř, opět jsem to všechno špatně pochopil.
Díky za trpělivost, Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak jsem toho experta testoval, tak jsem postupně došel k názoru, že v současné podobě je nanic. Zcela ignoruje stop-loss zadaný ve vlastnostech. Stop-loss jedné pending order je vždy nastaven na hodnotu hlavního pivotu, což může být jakákoliv vzdálenost od 10 až asi po 60 pipsů. Druhý stop-loss jsem nezkoumal. V současnosti je mnohem lepší, když si večer po otevření trhů manuálně vystavíš příkazy. Toto je zcela první verze, určitě se bude vylepšovat a časem se objeví něco, co po ukončení pozice vystaví nové stopky třeba po opětovném překročení Open price. Jo takhle bych si to představoval. (tu) Vzhledem k velmi vysokému rozpětí je u cable nastavování PT na 20 pipsů zbytečné okrádání o profit. V naprosté většině případů to vyleze nad 30. Stop-loss je nejvhodnější nastavit na 40 pipsů, protože kurz se po proražení Buy velmi často vrátí kus pod Open price, aby následně vylezl až k profit targetu (a nejspíš mnohem výš). Tímto získáte zcela manuální systém s příbližně 80-ti procentní úspěšností, který je však vhodný pouze pro cable ( vysoké daily range). Prostě večer po jedenácté nastavíte pending orders a je to :) Testoval jsem jej pomocí toho experta ve vizuálním modu od 17. listopadu. Příliš velké stop-lossy jsem zmenšil na 40 pipsů, malé zvětšil. Strategy tester vykázal total net profit 474 bodů, po mé opravě to dalo ještě 120 pipsů navíc, tedy 594. Jedná se o vzorek 42 obchodů. PS: Neví někdo, co ve strategy testeru znamená expected payoff? Dokážu si to přeložit jako očekávaný zisk, ale nechápu, v čem (jakých jednotkách) se to měří. Co pro mě znamená, že expected payoff je třeba 11.29? Dík :) :)

3065

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Felix: nechapem ako ti to EA mohlo ist, ja uz vazne neviem ci to zle stahujem ale v tom kode je chyba, asi po 2hodinach som zistil ze pri volani indikatoru z EA tam chyba "_" takze uz to funguje, radsej som vyhodil aj SL na pivote ptz 60pips sl sa mi tiez moc nepaci. mam tu ale jeden problemy ktory znemozni cele testovanie pripadne vylepsovanie EA.. ked nastavim rozne TF sprava sa to inak.. pri 15M nezobere sell stop hned ako sa vyskytne taka cena ale asi az pri novej sviecke, to iste asi aj pri 1M avsak tam sa to da kvoli 1minute zanedbat.. vid obrazky [url=http://ukazto.com/?img=1M.jpg][img=http://ukazto.com/img_small/1M.jpg][/url] url=http://ukazto.com/?img=15M.jpg][img=http://ukazto.com/img_small/15M.jpg][/url]

3066

3067

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Trigor
jedná se o experta, který se používá když potřebuješ užší SL než jakou ti dovoluje broker (můj případ). tight TS = např. 7pip znamená, že ti expert zavře pozici pokud se pozice otočí a dosáhne ztráty 7 pip, když se naučíš vstupovat na místech kde není proti pohyb, umožní taková stopka obchodovat větší objemy při velmi malém risku. RRR hodně stoupne, teď jde jen o to, aby ti prudce nespadlo % win a o tom to je :-) WCCI nebo pivoty mají tuto vlastnost např.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...