Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Akce na březen: Traders Fórum


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, pouze si dovoluji oznámit, že na základě podnětů, které jsme postupně poslední měsíce sbíraly na našich setkáních a seminářích, jsme připravili akci jménem Traders Fórum. Ta by měla splnit očekávání, na která se nás stále ptáte a zároveň by to i měla být akce dostupná pro každého. Více informací zde:
www.financnik.cz/exe/kurz.php?id=21

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tohle je skvělý nápad!
Tomáši, děláte s Petrem vše pro to, aby v tom člověk nebyl sám, a to je moc príma. (Mno, ale taky čím dál tím víc je mi jasné, že bez noťase se zkrátka neobejdu........kdybych se včas registrovala na Mplaye, tak jsem ho už koupila, ale začíná tu být tolik akcí, kde se jeví jako nezbytný, že mi stejně nic jiného nezbyde...)
S dotazem na potřebnou konfiguraci se asi obrátím do sekce hardware, což? Snad mi tam někdo poradí, po čem se mám porozhlédnout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj vsem, je na case abych zacal prispivat do diskuze :-)

take jsem se prihlasil do tohoto kursu, sice tam budu asi zticha a vetsinou pozorovat ostatni, jak reaguji apod.(o to mi jde predevsim) protoze financnika a o trading se zajimam teprve od listopadu, a myslim se ze to je to, co mne urcite bude v budoucnu velmi bavit a kazdy den si tlucu do hlavy ze mne to BAVIT MUSI A BUDE a hotovo :-D(duvod je to ze strasne rad lenosim a musim sam sebe nutit, ze to chci delat dobre a na 100 procent, navic cisla a grafy je i moje hoby a zamestnani, delam programatora, takze v logice uvazovani neni, ale ta psychika kolem tradingu mne udivuje co se mnou dela za kulisarny :-DDD)

ale jdu tam prave kvuli toho, abych nasal svet tradingu "live" a "osahal na vlastni mozkove zavity" - blbej vyraz co ;-)
jinak problem by nebyl zacit obchodovat ihned(min. 5k je v prasatku), ale jeste nejak nedokazu prinutit to 'sádlo v hlavě' aby si trouflo live, vse mi trva strasne dlouho, ale jak jsem rek chci to delat opravdu poctive a navic mam cas(do duchodu mam daleko :-), takze live bych chtel zacit obchodovat tak za pul roku s vkladem 10k

jelikoz rad riskuju a v zivote se riskovat ma a mam rad adrenalin, chci zacinat intradenne obchodovat ajako kazdy novacek je idealni pro mne index emini S&P(jelikoz z ruznych sporeni, vkladu u bank apod. a s bidnou podporou statu budu napr. za 1O let s nejakyma usporama stale bidne pri dnesnich cenach, ze), takze komodity beru za svou prvni prioritu mensiho prividelku si do budoucna a hlavne to chci brat i jako zabavu ;-)

no nejak jsem se rozepsal, radsi koncim a alou do hajan .......... dobrou noc, CHRRR CHRRR :-DDD

zdarecek
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Everest Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Brňáci
> Jede tady někdo z Brna na Traders Fórum? Nemám
> auto a jinak se z práce nedostanu do Prahy. Takže
> rád se s někým svezu z Brna do Prahy a zpět. Díky
> za ochotu.
> Everest

Pojedu z Brna, právě teď jsem se přihlásil a zaplatil. Bych tě mohl vzít.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr Napsal:
-------------------------------------------------------
> 911: Oficiální začátek je v 15 hodin. Do sálu
> budeme pouštět od 14 hodin, takže je možné grafy
> pustit dříve. Vše ještě dáme přihlášeným
> účastníkům vědět.
> Petr


Když se může přijít už ve 14:00, tak to budu odjíždět [bold]z Brna asi kolem 12:15[/bold]. Kdo chce vzít, napište mi. Email mám ve svým profilu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...