Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Uroven uzivatelov


Doporučené příspěvky

Napadlo ma ze by sa sem celkom hodilo pridat "rank" uzivatelov. Najprv by sa stanovili urovne tradera od uplneho zaciatocnika po "profesionalneho" tradera. Taketo hodnotenie by si zvolil kazdy uzivatel sam, pretoze len kazdy sam vie na akej je urovni. Toto hodnotenie by sa zobrazovalo vedla mena a pri komunikacii cez forum by bolo prehladnejsie skym pisete. Napriklad pri dohadovani stretnuti by ucastnikom bolo jasne na akej urovni by bolo dane stretnutie a podobne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sonny,

koukam ze jsi se dal na drahu vylepsovani fora :-) imho si myslim ze urovne jsou zbytecne. navic by se mohl kdokoli vydav at za kohokoli. myslim ze lidi se tu znaj a novackove se zorientuji velmi rychle kdo je kdo. pokud se dohaduje setkani, tak lidi vedi na jaky urovni to bude a kazdy si prijde na sve.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bola by to sranda, ale podľa mňa sú tu už profesionáli dobre známi (Libic, 911, Martinek, Bolja... a tuším ešte adminovia:-))

Nováčikovia sa zorientujú, ak chcú a ak použijú Vyhľadávanie a sú trpezliví.

navyše by sa tu kde kto mohol vydávať za kade koho...

ale nápad je určite zaujímavý:-))

zdraví vás na Traders Forum sa tešiaci
majkl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to majkl
Nie tusim admini este, ale urcite admini a aj moderator Forexu SID :)
Tiez si myslim, ze rank je zbytocny, pretoze kazdy si s prispevku utvori nazor na toho daneho uzivatela. Sposob vyjadrovania a podobne a povedzme jeho odpoved na danu otazku, ci mu pomohla, alebo...........
Rank je dobri akurat pri pocitacovych hrach a aj to je len docasne. Pretoze aj tam aj tu v "tradingu" ostrielanemu obchodnikovy nemusi vyst den, alebo aj cely tyzden v obchodoch. Tot moj nazor. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ICE SR:

adminom a Sidovi sa hlbooko ospravedlňujem :-), FOREX ma zatiaľ veľmi nezaujíma, mám čo robiť s Russell 2000 :-)


Minule kamaráta napadlo udeľovať užívateľom nad 2000 príspevkov status diamantového člena. Ešte že kamarát nie je registrovaný na finacniku, (nemá čas na diskusie). To máte tak keď niekoho viac zaujíma hierarchia ako zarábanie peňazí...

zdraví vás
majkl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Inak môj postreh čo sa týka úrovňe užívateľov. Keď som čítal diskusiu na finančníkovi ešte len prvých pár dní, sledoval som príspevky na základe úrovne „statut uživatele“.
Myslel som si, že ten status vyjadruje úroveň znalostí užívateľa, nie však v zmysle počtu príspevkov, ale že je to vlastne ranking.
Tak som zo začiatku čítal len príspevky „Gold“ a „Silver“ member /+ samozrejme administrátorov/.
Ostatných, ktorý mali „len“ hviezdičky, či dokonca boli „bez“ som ignoroval.
Až neskôr som zistil, ako som sa mýlil a že je to samozrejme inak.
Súhlasím, že ten ranking si urobí po čase každý aj sám...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...