Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
tomnes

Woodie v Praze 2007 - registrace zahájena

Doporučené příspěvky

skoda. ze si to nepreje ... nebylo by spatni udelat z toho nejake oficialni dvdcko a pak ho tady na financniku prodavat ... jako student zrovna nemam 10 tisic na kurz (i kdyz treba mi to venuje matka ... ale s tim moc nepocitam) mno nic ... no money, no funny :(

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
vns,
a kolik si myslis ze stojej tyhle dvdcka se seminarema? btw, ten kurz nestoji 10 tisic, ani 5 tisic. takze to zas takovy problem neni ani pro studenta.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Opravdu jedinečná šance..a gratuluji těm, co se stihli zaregistrovat. Při minulé návštěvě Woodieho jsem ještě skoro neznal finančníka a teď bych moc rád jel. Škoda, že jsem v zahraničí:-( Přeji Vám mnoho nových znalostí a poznatků, doufám, že administrátoři alespoň informují jak vše probíhalo a snad na nás špičkoví tradeři nezanevřou ani příští rok. Za nový směr v mém životě díky tomuto serveru všem děkuji.

on-dra

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mrzí mě, že prakticky hned po zveřejnění možnosti přihlášní na akci na webu, není možné objednat místo s notebookem. To je z mého pohledu řekněme nešťastné. Živím se tím, že doplňuji zpravodajství na několik webů. Nic náročného, vesměs CTRL C + CTRL V ale musí to být doplňováno několikrát denně. Tím že nejsou místa s notebookem pro mě tedy akce Woodie in Prague II skončila hned po jejím zveřejnění. Budu si muset tedy Woodieho zapamtovat z jeho loňské návštěvy a zůstane mi jen jeho systém, který již více než půl roku obchoduji live.

Vašek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
registroval jsem se na seminář na oba dny s notebookem, ale na trading jsem v posledni dobe nemel moc casu, takze nemam zadnou funkcni platformu s zivymy daty co by podporovala WCCI.
Co doporucujete? Jaky pouzit program a kde vzit ziva data?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj,
skusal som stornovat moju prihlasku na woodieho kedze sa jej z pracovnych dovodov nemozem zucastnit. Kedze mi nikto zatial toto storno nepotvrdil tak ak by mal niekto zaujem ist namiesto mna moze ma kontaktovat. Mam zaplatene oba dni , variant aj s notebookom.
Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.