Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Co jsme se naučili od Mplaye


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 30
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

to Zero999 &TomasN

trochu som sa pozrel na tie opcie Russel 2000 a nenasiel som na nich ziadny problem.Delta medzi roznymi strike je pri mesacnej splatnosti odstupnovana po cca 8-10 %. Naozaj netusim,ako to chcete pouzivat,ked vam to nestaci.Presiel som zopar najobchodovanejsich titulov.Lepsie su na tom len opcie S&P ,vecsinou to ale bolo o dost horsie nez RUT. Ale este je jedna moznost,a to ETFka na baze Russel 2000,ma oznacenie IWM.Ma rovnako dobru likviditu a mala by Russel kopirovat.A hlavnou vyhodou je podla mna cca desatinova cena,takze v portfoliu ostane dost miesta na diverzifikaciu.

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Všechny zdravim,

Thinkorswim jsem zkoušel najít nějaký simulátor pravděpodobnosti úspěšnosti obchodu založený na (ne)chopu trhu (známý graf ve tvaru "zvonu" :-) , funkce ANALYZE nebo SPREAD HACKER umí moc věcí, ale tohle je ještě malinko něco jiného. Nenarazil jste někdo v TOS na tuhle nebo podobnou funkci ??

Díky Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

když Mplay mluvil o náhodných vstupech, platilo, že když jde ihned následující svíce proti mé pozici tak se vystupuje nebo platí výstup, až když v případě dlouhé pozice low úsečky překoná close vstupní úsečky a pro krátkou to platí samozřejmě obráceně?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Dobrý den,

měl bych prosbu na někoho kdo používá 1-2-3 výstupy Mplaye. Chápu, že na třetí svíci nevystoupím pokud jde v mém směru, ale jak dál? Vystupujete ihned na první reversní svíci v která se objeví např. pátá. A jak se zachovat v případě, že se během počítaných tří svící vytvoří nový hook, začíná se odpočítávat 1-2-3 znovu? Předem dík za Vaše odpovědi.

Grey

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Grey:
CCI hook proti mé pozici: první úsečka - počítám, druhá úsečka proti mě - pokud má svíce již na této úsečce barvu proti mě, potom vystupuji. Jestliže má barvu v souladu s mojí pozicí, nevystupuji a čekám. Další úsečka proti mě - totéž a tak stále dál, dokud se nezmění barva odpovídající svíčky proti mé pozici (potom výstup - tedy múže to být třeba třetí, čtvrtá, pátá svíčka). Jestliže mezitím CCI hookne ve směru mé pozice, začínám počítat znovu od začátku. Tento způsob dovolí zůstat v obchodu i během mírných korekcí, ale pozor: Mplay doporučuje mít oči na stopkách a pokud se trh rozjede proti mě, tak dogmaticky nečekat na splnění všech podmínek. On sám používá podle situace i jiné výstupy, nejenom tento.
Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...