Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Track 'n Trade Pro 4.0


Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 34
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

V minulém týdnu jsem obdržela od Gecko Software's nabídku na zakoupení základního programu. Pokud zakoupím tento program v termínu do 31.5.t.r. obdržím zdarma plug-in podle svého výběru. Tuto nabídku jsem akceptovala a chtěla jí využít, avšak nemohu se dovolat ani na uvedené tel. číslo do Kanady ani nikdo neodpovídá na můj mail. Ví někdo co s tím?
Děkuji Nelim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nelim:
Myslím, že vôbec nie je nutné niekam volať. V maile, ktorý si obdržala je priamo link na stránku, kde sú uvedené čísla kupónov, ktoré treba zadať pri objednávke na to, aby bol príslušný plugin zadarmo.
Takže TNT si objednáš úplne štandardným spôsobom cez web, pričom využiješ link, ktorý ju uvedený v jednom z článkov na finančníku (nie je nutné, ale podporíš tým tento server a teba to nebude stáť ani dolár naviac), do objednávky si naklikáš samotný TNT + príslušný plugin o ktorý máš záujem a na záver do objednávky uvedieš číslo kupónu. Hneď na objednávke budeš vidieť, že sa ti zníži cena, t.j. plugin bude zadarmo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

duroslave, ano, číslo kopónu pro spreadový plug-in jsem si našla. Problém je v tom, že jsem nenašla formulář na podání objednávky. Je pravda, že moje angličtina je na úrovni zbytků středoškolských znalostí. které jsem získala před třiceti lety, ale přesto jsem nenašla. Nevím, co myslíte pod standardním způsobem objednání přes web, ale žádnou linku jsem na finančníku nenašla, ačkoliv jsem - snad důkladně - pročetla celý seriál o TnT. Můžete ještě podrobněji poradit? Zítra vyprší termín. Díky Milena

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Spôsob objednávania SW je veľmi jednoduchý v princípe veľmi podobný nákupu v akomkoľvek inom obchode na nete.

1) secure.geckosoftware.com/reseller.cgi?abbr=PODHA41
2) Jednotlivé produkty t.j. TNT4 a plugin(y) postupne tlačítkom "Add to cart" pridaj do nákupného košíka
3) Ak košík obsahuje všetky požadované položký, v hornej časti stránky je tlačítko "checkout". Po jeho kliknutí sa zobrazí zosumarizovaná objednávka, ktorá obsahuje pole na zadanie kupónu.
4) Pokračuj tlačítkom "Continue as a new customer". Tam bude treba vyplniť osobné údaje, číslo karty atď.
5) Nasleduje "Submit order"

Pokiaľ by si to nestihla do 31.5. tak v Gecko Software dokážu byť ústretoví a sú ochotní predĺžiť platnosť kupónov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

ahoj, právě jsem si nainstalovala full version Track 'n Trade Pro 4.0 - futures, která mi dorazila na CD. Mám i instalační kód, ale mám problém s aktivací účtu a tím i stahování aktuálních dat. Po instalaci mi nebylo automaticky nabídnuto při prvním otevření okno s požadavkem zadání instalačního kódu. Nevíte někdo jak se do tohoto okna dostat?
mona

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se spuštěním TNT a jiných podobných programů pod operačním systémem Linux? Nevím jestli to na serveru někdo neprobíral, ale vzhledem k nestabilitě onoho velmi rozšířeného Windows mě napadlo zprovoznit TNT např. pod Linuxem, který nevyžaduje práci s registry, šetří paměťový prostor v RAM čímž by mohla být i práce s online daty v TNT rychlejší a stabilnější. Přeci jen představa momentálně "zakouslého" PC a modré obrazovky, v případě dobrého obchodu při okamžitém vstupu nebo výstupu z pozice, je hodně nepříjemná. A nezvládnout tak určitou formaci kvůli chybě operačního systému by bylo fakt smutný. A tak mě napadá jaké máte zkušenosti s chodem TNT pod Windows popřípadě Linux. Děkuji předem za reakci
neb

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Potřebuješ kartu, která dovoluje platby přes internet. Číslo karty je to dlouhé, které je na její přední straně a cvv jsou poslední tři nebo čtyři číslice odělené mezerou ze sedmi nebo osmimístného čísla na zadní straně karty (buď v proužku pro podpis nebo v jeho blízkosti - většinou jsou psané kurzívou).

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Maxx: ještě bych možná dodal k Richardovi, platbu přes internet ti umožňuje také provést embosovaná platební karta. To je karta, která má to číslo na kartě hodně vystouplé, prostě vyražené, správněji je to reliéfní číslice. Pokud ji máš nepotřebuješ virtuální platební kartu.

Embosovanou kartu znáš určitě z filmů, kdy někdo platí třeba za hotel a oni mu ji dají do tzv. offline imprinteru, přejedou ji sem a tam a on to jenom podepíše. ;)
wallstreeter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, díky za odpovědi.

Já se bohužel v tomto moc nevyznám... Mám klasickou kartu VISA od KB a nevim, jestli jde touhle kartou platit přes net. Mám stejně v plánu zajít do banky a zeptat se, jestli jde tato karta použít, jestli ne, tak si asi zřídim tu virtuální kartu, ta snad postačí.

Ještě jednou díky.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

wallstreeter Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Maxx: ještě bych možná dodal k Richardovi,
> platbu přes internet ti umožňuje také provést
> embosovaná platební karta. To je karta, která má
> to číslo na kartě hodně vystouplé, prostě
> vyražené, správněji je to reliéfní číslice. Pokud
> ji máš nepotřebuješ virtuální platební kartu.
Ale je to poměrně rizikové, takže nedoporučuji. Pro tyto případy jsem si u KB nechal vystavit právě tu "internetovou" kartu, což jsou vlastně jen čísla (karta fyzicky neexistuje) s rozumným limitem a funguje dobře. Se standardní Visa Electron to bez aktivace internetových plateb pokud vím nejde, mám i embossovanou kartu, ale KB je pro tyto případy blokuje, pokud klient nezažádá jinak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Dobrý den měl technický dotaz.
Přeinstalovaj jsem si PC a Gecko TNT 4.0 mi při updatu hlásí Internet Error: HTTP 403
na podroře mi doporučily změnit "Download method" - to vše jsem udělal, i dokonce vypnul firewall.
Ono stahování dat jako takových funguje, já ale potřebuji updatnout aplikaci (spreadový plug-in).

Děkuji
krakra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...