Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

hapko

broker IBFX, stalo sa mi to 2 x , prvy krato som to ale stihol zobchodovat a este pomerne zo slusnym ziskom, ale dnes vecer som bol uplne paralizovany ani PT a ani rucne som zadat nemohol, ziadny prikaz nesiel zrealizovat, teraz to vsak uz ide, som stale v 4 poziciach

co sa tyka spreadov, ja som mal 3-4 pips viac

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to all:

Ma niekto nejaky obrazok k dnesnemu vyvoju na gbp/jpy a gbp/usd k nahliadnutiu? Fundamentalne aj technicky to vyzeralo minutku po datach na long. Ale nejak to tam zacalo vahat a to co sa deje teraz to sa na long nepodoba. PPI v Uk sa caka celkom pozitivne pre gbp, tak by to chcelo nejaky librojen long pre slusne lidi po datach ako vravi radovan. Co myslite?

deshi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pekny a uspesny den vsetkym :)

co si myslite, co spravi rastuca inflacia v cine a kedy by mohli zvysit sadzby?
najrychlejsi sposob ako sa dostat k novym datam ? ja pouzivam fxstreet/fundamental , ale 2-4 min to meska, mate link na nieco lepsie a free, chcem vsetko a preto som s vami :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to nae:

ja na data pouzivam reuters, bloomberg, ale hlavne easy-forex.com. sú rýchly.

to all:
neviem ale mám pocit, že až do jasného vyjadrenia sa fed-u ohľadom sadzieb by sa mohol dolár motať, lebo špekulácie o možnom znižovaní sadzieb stále sú a mám pocit že silnejú. A to by mohlo znamenať vylepšovanie pozícií pre obchodníkov, lebo ak fed zníži sadzby, potvrdí problém a tým by mohol odšatrtovať oslabovanie dolára k 1,4 prípadne k 2,1 na cable. A preto si myslím, že dnes to bude short. Ale možno sa mýlim. Jednoduch dnes sa budem učiť a čumieť na comp. Bez otvorenej pozície.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...