Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

nae
s Radovanem jsem hopsli na librojen za 237 a na eurojen za 160,50, ale už jsem to zavřel, (Radovan myslím už taky...ten si šel oddechnout za kulturou..:-))..Evropa už krám zavřela, amíci se taky při pátku nepřetrhnou - myslím, že se to bude ještě do 20,00 hod. trochu hýbat, záleží zda se dolarjen usadí kolem 118,50, a jak brzy euro a cable začnou stagnovat - pak nastane útlum - chválabohu je konec týdne a stačilo..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

caba
jako uštěpačné to snad nikdo nebere, ale proč tomu chceš vlastně rozumět ?..:-)..holt někdo má rád z různých důvodů jeníkové páry, někdo cable, někdo mexické peso atd. - a zda to láká "pravděpodobně opět větší část začínajících" je indi vindi...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID,ALL: Som teraz na dovolenke takze moc som nesledoval terajsiu situaciu ale pomaly zacinam kedze o 3dni sa dovolenka konci. A chcel by som sa spytat aky ma dopad terajsia kriza na forex a ci su nejake problemy co sa tyka jeho obchodovania. A ak by sa dalo objasnit presne do coho pumpuje konkretne ECB a ostatne banky peniaze lebo do financneho sektora, ako som cital je vseobecny pojem snazim sa presne porozumiet s clankov o co konretne ide ale vacsinou je to moc vseobecne. Iba si myslim ze chyba protivaha na obchodovanie niecoho neviem coho asi ako to bolo v pripade splasknutia akcii v roku 2000 nemali ich komu predavat tak nejak.
Dik za odpoved pretoze ked clovek cita diskusie co maju noviny tak sa len musi smiat ty hlupostam co tam ludom pisu a toto je jedine formum kde sa mozem opytat ludi co maju adekvatne vzdelanie i samovzdelanie tejto problematike. A chcem mat v tom jasno :-) ucit sa, ucit sa, ucit sa!!!! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zalozime asi jenikovou stranu lidovou... ale nechci byt predseda, chci byt pokladnik! .-)

Jedu v podstate druhy den na plny uvazek jen fx, o cem jsem tady zacal basnit zhruba pred rokem a to se mi konecne splnilo. Takze take nemohu az tak blbnout, bo uz nikde nemam pro pripadnou spasu temer bezedny firemni ucet :-)
Obchoduji tedy vice paru, tak 5-6, ale na jeniky nedam dopustit... V podstsate jsem novacek na eurojenikovi a ten me docela dnes potrapil. Uz je ale sklizen v plusu .-)

Muj nejsilenejsi dnesni kseft byl short na swissu, kdy jsem cekal na jeden jediny pipsik pul dne, abych ten kseft se ziskem jedineho pipsiku zavrel a mohl i nadale machrovat, ze nemam ztratove obchody! .-) Byla to hranice 1,1940, ktera dlouho odolavala...

Dnes uz bude, jak pise SID, asi mrtvo... i kdyz nez jsem se vyzvejknul, tak librojenik udelal 60 pipsu :-)
Tezko rici, co bude v pondeli v 1:50... ceka nas predtim oteviracka a urcite nejake korekce a jak je posledni tydny zvykem, dost mozna i tucne gapy, tak bacha, at nejsou proti tem, co zapomenou, ci nemohou zavrit. Znam to moc dobre! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caba Napsal:
-------------------------------------------------------
> Neberte prosim muj predchozi prispevek jako
> ustepacny, ci neprejici...ale nerozumim skoro az
> 'posedlosti' vetsi casti zde prispivajicich (z
> toho pravdepodobne opet vetsi cast zacinajicich)
> obchodniku obchodovat yen pary...
> Hezky vikend vsem!


myslim si že niekedy je celkom príjemne obchodovat jenove pary,na druhej strane asi je to aj tym, ze čim viac traderov na tomto vlakne obchoduje jenove pary tym je tu o nich viac informacii ktore som na vebe prehliadol.ja asi len tolkooo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pyton
V kostce - ECB a spol. pumpují peníze do bank (problémy různých bankovních fondů), které začínají mít problémy díky Subprime hypotékám a ze zprvu postižených USA se to přelilo (rozrostlo) i do Evropy i Japan...Holt některé bankovní fondy vsadily na blbého koně a nechaly se zlákat snadnějším výdělkem..rozbory proč a jak k tomu došlo jsou dobře popsány např. na Bloombergu...FX obchodníci z této krize většinou něco vytěžili, konečně jako vždy, když se něco pořádného děje..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caba: No já obchoduju na základě dvou základních indikátorů a třech k filtraci, ale ještě to testuju tak nebudu popisovat:-) Dělám ještě hodně chyb, původně jsem měla za celý den několik profitních obchodů, celkem jsem vydělala něco kolem 180 pipsíků na několika párech (nejen na jen:-), ale několika chybama za sebou (nedodržení strategie:-) jsem nyní na nějakých 40ti pipsech:) Ale říkám si že na začátečnici i to je dost:) Přikládám obrázek z průběhu mých dnešních čtyř obchodů (asi z patnácti:-D ), krátce poté co jsem udělala screenshot jsem to všechno pozavírala asi se ziskem 100 bodů. Pak už to bylo tak napůl, sice jsem vydělala ještě asi 80 pipsů, ale svou nenasytností a pár chybami jsem to zase projela na těch 40:-) Jinak aby bylo jasno, obchoduji zatím ještě na demu a mikroloty, takže je mi jasné že se objeví někdo kdo to bude zlehčovat...ale prostě ještě se učím, tak to tak berte:-) Jinak ten výdělek vpravo na obrázku je v pipsech, je to pro psychiku lepší než v dolarech...

4015

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...