Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Airmike: díky za statistiku...

Přidám technický pohled na jpy páry : už minulý týden jsem si všiml týdenní doji svíce na librojenu, nyní jsou tam už dvě krásné doji formace, podobně je tomu na týdenních grafech eur/jpy a aud/jpy... Jeník, tedy usd/jpy po čtyřech týdnech dolů to otočil, i když nic moc... Protože jeník je zde šéf (začátek propadu podobně signalizoval mnohem dřív, než to dramamticky začalo na ostatních párech) dalo by se říci, že technicky se to jeví jako možné ukončení korekce na jpy párech a náznak obratu do obvyklého carry trendu... Doba je však pohnutá....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID,
... vsak jo :-) to je jen na kolacky na snidani, jinak to enstoji za rec! .-)
No chtel jsem jit spat, ale jeste si ty sikmooke v 1:50 ohlidam, co budou vyvadet!

Gapy se ukazkove vyplnuji, skoda, ze clovek je srab a vyskakuje a sidi se o ty prestavky a spready..., alespon u gapu nastavim priste PT a nekam se necham zamknout! .-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

som rad ze som mohol pomoct zo statistikami , ale mna dnes broker totalne nechal v sr....kach

na trh som sa dostal v polovici Gapov, a hned ako som vstupil , chcel som nastavit stopky a PT, stopky som nastavil, neskutocne velke, a PT sa mi nepodarilo , vyhadzuje error zaneprazdnenosti . skutocne krasny obchodny start, hlavne ked
som sa rozhodol ze uz neobchodujem nic ine len Gapy. nevadi, item hladat noveho brokera, toto sa uz nesmie opakovat

Btw: este stale sa nemozem dostat na pozicie, tak dufam ze sa potvrdi moje oblubene pravidlo, ze trend ide do protismeru Gapov, a nepovyrazami stopky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:Airmike-
all
No zaujimalo by ma u akeho brokera si ,a ci sa ti to stalo prvy raz alebo sa ti to opakovalo a preto ta tak vytocili.
Predpokladam ze ručne si to ale zavreť mohol, ale si si chcel nastavit PT a ist spať.

A otazka pre vsetkych:zaujima ma ci aj vy mate spredy po otvoreni trhu nestandartne vysoke , tym myslim aj dvojnesobne.Zrejme ta likvidita je pri otvoreni zla tak to proste natiahnu.Ono sa to sice v priebehu pol hod ci hod umravni ale som zvedavy ako ste na tom vy u inych brokerov.Doteraz mi to bolo vcelku jedno, ked clovek v tom case neobchoduje ale ak by chcel obchodovat obcas tie gapy tak to ma clovek 30-40 usd navyse-co ma stve. Ja som u Velocity.

Dik za info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...