Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Je to sice dosti riskantní, nicméně jako pokus s nádherným RR to snad stojí za to zkusit: long liborojen někde na těch 232, SL pod dnešním low...
jsme cca 2000 pipsů od high podobně jako při poklesu v březnu, cable je na spodní linii rostoucího kanálu - denní graf no, sice už ji prorazil, ale mohl by to být falešný průraz a cable by mohl trochu konsolidovat, a dolarojen by taky mohl něco vrátit... nálada na trhu nic moc, ale před svítáním je také vždycky tma...

takže panebože zařiď to ať vypadám jako borec ... ;-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radko Napsal:
-------------------------------------------------------
> nae Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > gbp/jpy jdete nekdo long?
>
>
> na long librojeny by som neriskoval...


No ve středu a po takovýmto propadu bez korekce si nedovedu představit lepší příležitost jít long na librojeník. Navíc jsou už slyžet hlasy že to nejhorší máme za sebou, záleší jakou příležitost budou vidět carry obchodníci :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

okinen Napsal:
-------------------------------------------------------
> radko:
> Oplatilo sa ist na Long ale len na chvilu zobrat
> par pipsov a hned vyskocit :O)


hmm, presne to jsem udelal (O 231,95 C 232,67) a o dve minuty pozdeji jsem jen ziral jak si librojen dela +80 bodu za 10 minut beze me :S.
nuz co, uz jsem se tu neco nacetl o vrabcacich. jeste ze jsou korekce, naskocil jsem znova :)

lisakus:
rezistence vidim okolo 234 (tam se to ted mydli) a potom 234,70. jak vidis potencial ty?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MarekFX Radovan si už užívá první den dovču a kam dojde librojen je otázka..dopoledne jsem psal v menší důvěru v jen a možná i příbuzné páry...po planých hodinách se to konečně trochu hnulo...jsem na librojenu long, ale těsné SL a uvidíme co dál... SID

4047

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já už sem venku na SL ale nadílka byla dobrá lepší než ty večerní úroky a kdo vi kde bude librojen ve 23:00.
vzhledem k potenciálu co to mělo mizerných 107 pips na librojenu a na eurojenu jen 40, ta shortová korekce po tom úprku nahoru byla moc velká a já neměl chuť nechávat daleko SL, člověk nikdy neví. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...