Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No není to posílení jenu nádherné ?!..:-)..šel jsem na librojen od 229,70 a zavřel na 225,20...na eurojenu 155,30 a zavíračka 152,50...dolarjen 115,60 a ven 114,10...cable 1,9830 a ven 1,9780...už jsem na FX nějakou dobu, ale tak strmý propad a o tolik pips jsem už dloooouho neviděl...budiž pochválen den 16.8.2007..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Trumb, presne tak, Jenu se ted po delsi dobe proste dari :-) vsechno ostatni jsou korekce nebo zbozna prani :-) Zkusil jsem ted dva overnight obchody na jenu, pod nocni taktovkou Japoncu a docela se zadarilo. Je to i pekne videt na grafech, jak to pod nocnima Japoncema plynule klesa :-) Ted me CMS poslalo na kafe, neb uz se ca 10min nemuzu prihlasit :-) Z XE jsem ted koukal ze Jen uz je na 226.6xx, v tomhle pripade bych to videl do konce tydne na PT kolem 224+-1, pokud se samozrejme situace drasticky nezmeni. Vypada to dnes v noci na dalsi short :-) At se dari!!!

4057

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ralph168:

Moc pěkná tabulka. Jen by mě zajímalo proč otevíráš tolik pozic na tolika párech. nebylo by jednodušší otevřít třeba pouze na třech párech s více loty?

btw: Ten dnešek teda stojí za to:))

dodatek: i když vlastně vidím, že tam těch pozic máš otevřených ja jednom páru víc...no nějak mě to zmátlo:)

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...