Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Lisakus do jedneho vlakna napisal jednoduchy navod pre nedisciplinovanych traderov ako sa drzat planu, obchodovat len jeden par a to EUR/JPY , ktory je hybridom majors USD/JPY a EUR/USD. na jednotnom TF , v mojom pripade 5M screen prikladam pre lepsiu orientaciu najlepsie situacie pre EUR/JPY vznikaju: ked dava na prdel euro dolaru a dolar jenu pre long , a naopak pre shor

4216

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> SID,
> tak si hod pres vsechny monitory graf swissu, to
> ti tu rozkolisanost zprovodi z mysli :-) je to
> jako EKG mrtvoly :-)
>
> Radovan
> --------------------------------------------------
> --------------
> Kdo chce, hleda zpusoby. Kdo nechce, hleda
> duvody...


no jo vsadil sem na špatnýho koně, polepším se :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID
zdravim ta tu opat, tvoje denne komentare na dost chybali.
Dnes nas caka naozaj klucovy ukazovatel RS. Po minulom piatku som si myslel, ze carry pojdu dost dole, no nepotvrdilo sa to. Myslis si ze tvoja predpokladana nula na RS by znamenala short na carry paroch a naopak? Alebo tento udaj budem mat vplyv iba na USD paroch?
Ked carry tak NZDJPY.
Ralf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika
tak to čumim, že se to nestalo hned. ale neboj, ono to přijde. já tomu věřím, protože divergence jsou jedny z nejsilnějších signálů TA. klidně to ještě může jít dolů, to jo, ale byl bych na pozoru..... já osobně číhám na long. Ale pokud brzo nepřijde, asi ho propásnu, už vysedávám u platformy dost dlouho a venku je tak hezky:). Uvidim zítra, jesi jsem měl pravdu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...