Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

trpezlivosť ruže prináša - tak som si počkal a teraz mám na librojene 85 pips profit a som spokojný. ešte však verím, že do večera nejaký signál príde. aby si však nik nemyslel nič - psie kusy sa mi podarili aj dnes, takže celkový profit mám nižší ako som mohol mať. Ale trak to už asi býva, keď musíte utekať pre deti do škôlky a bolí vás zub.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro
Souhlas, článek popisuje celkem přesně (od dopadu na mezibankovní LIBOR, přes ceny ropy, inflaci atp.) čeho všeho se můžeme po vpravdě historickém dnešku nadít...o dnešním datu 18.9.2007 se myslím bude ještě dlooooooooouho mluvit i mezi laickou veřejností...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid: tu o tom rozpravas ako keby mal prist konec sveta ...idem nakupit konzervy :) Inak ja som dnesku vobec neprikladal nejaku vahu. Preco si myslis ze dnesok bude historicky. Nastava nejaky bod zlomu? Viem ze sa budu asi znizovat uroky ale nikdy okolo toho nebol az taky rozruch ako teraz. Tak co vlastne nas caka. . Dik za vysvetlenie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho
když se po dlouhodobém zvyšování úroků v USA dnes láme chleba a směr se pravděpodobně otočí down, jde určitě o historický okamžik..do toho spekulace o ropě s hranicí kolem 100 USD/barel, protichůdná prohlášení z USA, Bernanke chce opustit trvale Greenspan model, hypoteční problémy v USA a aktuálně ještě větší v GB, nejistá situace kolem JPY, atd. atd...Vážně si myslím, že to co dnes uvidíme na grafech (nejen v podvečer po FEDu) a hlavně ve dnech následujících bude v jistém smyslu zlomové..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...