Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No mně nejde o pár pipsů,vždy tak řádově 100ky,nechávám pozici otevřenou několik dnů a pořád si říkám,že se to musí otočit,ono nic a ve chvíli kdy to zahedguju nebo zruším pokyn tak to nabere spátky takový fofry,že už zase ten opačný směr ani nestíhám,jo a ten pokyn jsem zrušil(sell na gbp/jpy),tak to zase může jít dolů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus,
proti dolaru drzim svuj ucet v bance... a propo, nechcete nekdou koupit dolary tak po 24 Kc? :-)))

Jinak dnes odpoledne jsem jel burcak z Mullerky a nez jsem si pro nej dosel a nejen dosel :-) skyt! .-), tak se mi pokosila zelena pole na librojenu short, i kdyz ted, jak tak koukam, ten severni vitr je preci jenom kruty...! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID,

".... A taky pozor na dnešní poslední den v týdnu...Dnes bych to tipnul na posílení dolaru vůči jpy a i když to tak zatím nevypadá - i na posílení dolarů vůči euru i libře. ...."

Perfektni, jako vzdy, klobouk dolů!
Ja cable short vzdal po retail sales a nasledne neco scalpnul na eurojenikovi. Myslim, ze az do uterka -FOMC budou probihat konsolidace. I ty ale byvaji vyzivne:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já bych řek,že to je takový nic neříkající,on totiž dolar chvíli posiluje a chvíli oslabuje pořád,jedině že by se to stáhlo na nějaký časový úsek,třeba teď do 14 hod bude posilovat,potom by to mnělo nějakou hodnotu,ale takto je to celkem nic neříkající tvrzení,většinou v těchto hektických dobách si to stejně dělá co chce,ať si vyhlašuje jakýkoli potentátník co chce,já v podstatě jenom sázím na to,že před týdnem se gbp/jpy už nechtělo pod 228,dneska se mu nechtělo pod 230 a tak by to mohlo teoreticky pokračovat,ale je to jenom teorie.He,he,he,už mám 4 hvězdičky a myslím,že jsem tady nejhorší trader.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...