Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Technická připomínka
Snažil jsem se to tady louskat, ale popravdě mi to moc nedalo. Pokud se jedná o TA, myslim že každej kdo chce diskutovat o vývoji měn tak má asi svojí kuchařku na TA. Mě by spíš zajímaly komentáře více fundamentální, myslim že právě na forexu hrají významnou roli, a popravdě jsem z fundamentů které pravidelně sleduji volaký zmetěný. Obchoduji Eurodollar a ačkoliv jsem o makroekonomice už něco slyšel, tak málokdy na základě fundamentů odhadnu další dění. Prostě mě stále překvapují.
Konkrétně: např. dolar posiloval díky krizi, která se nyní dostala (snad) na dno a např. US ekonomika se zvedá rychleji jak evropská asi spíš díky tomu že v US začala krize první. Před několika týdny když začaly znovu růst akciové indexy a na trhy se začal vracet optimismus jsem očekával návrat k euru, které od poloviny března do pol. dubna stále sláblo. Teď by situace na trzích měla euru svědčit, ale nevrátí se znovu pod 1.29? Teoreticky i díky kvantitativnímu uvolňování Fedu by mělo v násl. měsících euro růst vůči dolaru, ale podmínkou asi bude aby se vzpamatovala evropská ekonomika. No tak uvidíme, nemám sice MM a systém postaven tak abych mohl být v pozici týdny natož měsíce, přesto podvědomě budu s takovým vývojem trochu počítat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Fletmaster:

myslim, ze v poslednom obrazku mas chybu ...ten kvadrant, ktory mas oznaceny modrou farbou je kvadrant......celkovo long V ZISKU....... nie v strate...to su ludia, ktori maju otvorene pozicie long pod sucasnym kurzom, takze musia byt v zisku momentalne. ten kvadrant oznaceny cervonou su ludia, ktori maju otvorene sell pozicie a su momentalne v strate, takze to je ok, to su ludia, ktori prerabaju. kvadrant, ktory sa nachadza nad modrovyznacenym su ludia, ktori su long a momentalne prerabaju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...