Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

markon Napsal:
-------------------------------------------------------
> Fletmaster
>
> kdybyste tu dal jednu analyzu za tyden tak vam asi
> nikdo nic nerekne,ale 12 za den!!!! stejne kazdy
> ma svuj system a spise to nikoho nezajima,kdyby
> vase analyza byla v necem unikatni aspon¨

1. Od 23.03.2009 tady nebylo ani jedno važne slovo o vývojí měn. Prostě nic a prazdno.
Ale jakmile jsem začal včera psat , tak najednou je toho moc.

2. Unikatni (aspon) analiza (jak ukazal život a praxe) je jen unikatni . Ja ale tady mluvim o tom jak brat profit. .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fletmaster
Mňa by veľmi zaujímalo, keby si sem dával svoje predpovede v reálnom čase a po nejakej dobe predpovede zhodnotil ako boli úspešné. Zároveň by si popísal svoj systém predpovedí takým spôsobom, aby som to dokázal po tebe zopakovať s rovnakým výsledkom. :) Inak je to pre mňa bezcenné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

FLETMASTER:

pokusím se snad ukončit vaše problémy na fóru..váš způsob interpretace je skutečně bohužel trošičku nešťastný..pokud vložíte příspěvek, ve kterém jsou pouze tři různá čísla bez jakéhokoli podrobnějšího vysvětlení, co znamenají, nikomu to skutečně nic neřekne..četl jsem váš stručný popis, kde vysvětlujete, co jaká zkratka znamená, ale popravdě nejsem z toho příliš chytrý, není mi to moc jasné....proto, prosím, pokuste se trošičku ubrat na frekvenci vkládání úsečných (strohých) příspěvků, a místo toho zkuste například dát jeden za den, kde bude komplexně vysvětleno to, co byste jinak dal do deseti příspěvků během dne...tj. popište třeba stručně váš systém, kde je váš vstup, kde výstup, proč jste daný obchod uskutečnil, proč neuskutečnil, co se vám na trhu líbilo, co se vám nelíbilo, co vám vyšlo, co nevyšlo atd....můžete se například inspirovat z velmi pěkně prezentovaných komentářů od uživatele Gordona ze sekce o futures..viz. www.financnik.cz/forum/file.php?14,file=9196 www.financnik.cz/forum/read.php?14,117270,130758#msg-130758

(EDIT: odkazy vedou do uzavřené sekce, proto jsem v následujícím příspěvku vložil přímo linkovaný obrzek)

skutečně vás tu nikdo nechce zbytečně napadat nebo vyhánět..ale je potřeba vkládat příspěvky do fóra trošičku s rozmyslem, aby měly nějakou formu, které ostatní bez problému porozumí, a bude tak pro ně užitečná..

díky za pochopení a věřím, že se to podaří vyladit..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...