Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Side,
ako píšeš neobchoduje asi nikde. Obchoduje sa AUD/USD. Ja mám niekdy zobrazené obidve kombinácie, kde samozrejme príkaz ide z AUD/USD, ale zobrazenie USD/AUD používam na určité korelácie s iným párom.
Takže ospravedlnenie, inak hodnota 0,8437 alebo 1,1847 je vlastne len otočené garde. Ja som len v prípsevku v rýchlosti použil číslo z nesprávneho grafu ( teda toho neobchodovaného ).
Ale ono je to asi už jedno, lebo situácia sa zmenila.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas
dolar posiluje (-val) od rána na více párech...holt pořád udávají tón výhodné USA dluhopisy...vůči jpy je na 4,5 letém maximu, vůči euru na dvouměsíčním....navíc mu nahrává i menší propad komodit. MO 0,8% by bylo dost dobrých a šel by asi dále Up...ale myslím, že žádné velké překvapení nebude (markantní propad nebo nárust), na některých párech by se dalo uvažovat i o korekci...Jpy - toť ořech (oříšek je slabší..:-)), vůči jpy šel dolar téměř až k 122,50 a těžko říct, zda to bude po datech konečná...euro i libra začínají k USD mírně korigovat, takže bych to viděl u euro i librojenu na mírný Up....Záleží na dolaru po datech...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid

Myslím, že ten Jeník dnes docela rozvlněli číňani. Jak píšeš tak bych taky docela čekal další oslabení. Navíc mi přijde, že se do toho opět začínají navážet carry trade obchodníci +dnešní trojnásobný úrok.
Tak uvidíme. Přemýšlím o long entry EUR/JPY a GBP/JPY. Jak to vidíš ty?
Shanghai Composite + 2,6%. Nic dobrého pro jeníky dnes nevidím.

díky

kunas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kunas
už jsem to psal - záleží na datech z USA...euro i libra mohou něco zkorigovat při slabším MO, ale na usd/jpy to asi větší dopad mít nebude....pak z toho budou v křížovém kurzu profitovat i eurojen a librojen...pokud bude solidní MO dolar dál posílí...za pár minut budeme chytřejší (možná)..:-)
"Radovanova" .:-) středa a jpy úroky budou holt dnes v kurzu....taky jsem zadal pár entříků Long...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...