Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Tak pani, dovolte mi takto zrana prispiet mojou troskou dneska to bolo dost strasne, vsetko sa hybalo proti mne Cable , GBP/JPY, EUR/USD, a vsetko som zatvaral bud na SL alebo pri obratoch trhov s malym profitom, a tak dufam ze dnes vecer si spravim chut na USD/JPY, isiel som podla mojho systemu pri najnaj signaloch, divergencia + strop kanala , este aj vstupy sa mi podarili, prikladam obrazok poviete mi ako vidite vyvoj , nech sa moc netesim s potencionalnych ziskov? :))

3776

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID napsal odpověď na moji prognozu včera:
kubika
po včerejším projevu Tricheta byly předpoklady, že se euro k dolaru pošine k 1,3380 a eurojen k 164...u eura tomu tak zdaleka není (nějakých 1,3310) a!!!!!!!!! podle toho co čtu na Bloomeberg od představitelů japonských bank, tak Mizuho předpokládá ve vazbě na dolar !!!!!!!!stop a prodejní objednávky kolem 123,20 a Resona Bank Tokio už mezi 122,8-123...takže s předpokladem posunu eurojenu dnes-zítra (v křížovém kurzu) o 50 pips bych byl opatrný. Může v noci nastat radikálnější obrat v dolarjenu (mj. v noci projev šéfa BoJ), euro nebude tolik posilovat k dolaru a eurojen jde do kříže logicky dolů...Dnešek k euro a k eurojenu ale vidím optimisticky, noc už tolik ne..:-)

SID

Já jen dodám,že eur/jpy si to šine pomaličku ale jistě nahoru dál,a že stím stopem asi mněl pravdu,usd/jpy
jaksi nemůže vykouknout spoza bariéry 123,..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

H2O Napsal:
-------------------------------------------------------
> Sid,
> nedostatok marginu to nebol. Je to MT4 od Alpari.
> Aby som upresnil, cena v tom čase bola +- 241,95
> čiže blízko SL. Jedna pozícia by bola zisková, ale
> druhá v strate. Neviem si to vôbec vysvetliť. Síce
> je to len demo, ale čo je veľa, to je veľa. :-)
>
> Rastislav


Nestresuj clovece :) na deme sa udeju zaujimave veci kedze je to len demo tak to tak aj ber, stalo sa mi nieco podobne, ale na live je vsetko ako ma byt. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Airmike:

Ta korekce by přijít mohla. Přeci jen cena nad 123.20 už je asi pro tento týden až až a nějak šíleně by neměl USD/JPY posilovat ani kdyby ta americká data byla lepší než se čeká. Každopádně ani libra, ani euro k jenu ještě nejsou tam kde byly minulý týden a pár pipsíků jim pořád chybí, což by mohlo japonce ještě chvíli držet pod parou... S korekcí ale taky tak trochu počítám. Spekulovat se mi na ni teď moc nechce..:-)

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk
já nenapsal že půjdou nahoru, psal jsem POKUD by šli - v souvislosti s dalším možným růstem euro a librojenu...spíše si myslím, že se budou dopoledne pořád plácat někde kolem 1,33 a 1,97 +/- autobus a nikdo se významně neurve...USA data od 14,30 do 16 hod. budou díky své pestrosti zajímavá a navíc je pátek...těžko říct kam zamíří..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...