Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kunas

Jeníci se už moc nahoru hýbat nebudou v zhledem k tomu že ze čvrtka na pátek jsou JPY sazby a tak spíše bych to viděl že librojeník se pokusí dostat někam k 241.50 a zřejmě zítra v odpoledních hodinách bude jeník na všech párech lehce posilovat, ti opatrní budou uzavírat dlouhé pozice před sazbami a proslovem Fukuie. Žádný překvápko nebude, ale ti opatrní jsou prostě opatrní. Ale kam až se dostane librojeník záleží asi na dopoledních britských datech a odpoledním USA PPI. Ale na to posilování jeníků před sazbami bych se klidně i vsadil, jen vystihnout ten správný vrchol.

Jinak USD/CAD se zase vrací do svého směru a i AUD/USD na 4 hodinovém grafu se tváří že pojedem opět nahoru. tak se vezu na obou dvouch.

:) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zajtra rano. NZD Retail Sales. Predpoklad horsie cisla + Intervencia banky RNZD(Obchodnici sa boja kupovat NZD) potom nad Ranom ma prihovor Governor Stevens Speaks (guverner Australskej narodnej banky). Predpoklady ze bude mat prejav v sokolm tone.Australska ekonomika ma tiez celkom dobre naslapnute a uvazuje sa o dalsom zvysovani sadzieb.AUD/NZD sa obchoduje pomerne nizko. Myslim ze AUD/NZD bude spravna volba.....

Stastny Trading

Forexak :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus

zítřejší Retail od GBP se očekává vesměs lepší nežli minulý měsíc. Mám takový pocit, že když libru nesundalo včerejší CPI a vesměs ani dnešní Average Earnings tak bych nějaký významější propad asi nečekal ani zítra. Už vůbec ne vůči Jenům. Jak píšeš žádné překvápko se na 99% konat nebude. To vše podpořené Čínou. Možná se pletu ale zítřejší noční BoJ Interest Rate mi nepřijde jako nějaký významější impuls pro posílení JPY.

kunas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcik díky, konkrétně u cable (obrázek) jsem šel za market až na 1,97 (i když to šlo možná i na 1,9695), po dosažení indikačního max. jsem už posouval SL...pár indikací a tradiční ADXMA..vždy čekám u TA na potvrzení ze tří nezavislých zdrojů..:-)..pro dnešek stačilo - nejen FX živ je člověk.. SID

3772

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To by mě zajímalo, co je to za udělátka, ty schody... nechceš dát nějakou nápovědu? :)) Jsou to nějaké multi-timeframe digitální filtry? Nebo Renko nebo něco podobného?

Jinak jsem se chtěl zeptat ještě na jednu věc - když používáš indikátory, ať už jakékoliv, jak vybíráš nastavení? Používáš prostě to, které nejlépe funguje? Nebojíš se přeoptimalizace a toho, že to náhle přestane fungovat?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malcikk
Renko to opravdu není, s tím to má podobu jen v těch "schodech"..:-)...napovědět nechci, taky mám právo na menší secret..:-)...u ADXMA PP je to téměř vždy standardní nastavení, jen měním občas kofouš podle volatility páru...Přestat fungovat ("schody") to nemůže (to spíše může zahaprovat ADXMAPP)...ono to totiž ani formu grafu nepotřebuje..dá se to vyjádřit běžně i číselně..ale mám to raději na očích..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...