Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

trigor Napsal:
-------------------------------------------------------
> ti iránci jsou ale mazaní, když budou mít haldu
> jeníků za naftu, můžou pak výhodně od japonců
> nakupovat MPtrojky.


trigor:
To jsem se zas jednou od plic zasmál :)))

airmike:
Kdyby bylo v Japonsku nějaké zemětřesení, tak si asi ve vatě, ale kdyby třeba zrovna o víkendu hráblo Skotům a osamostatnili se, nebo nedej bože vyhlásili Anglii válku, máš po učtu:-))
Jinými slovy.. Já osobně se snažím mít přes víkend všechno zavřené a doporučoval bych to úplně všem. Sichr je sichr!

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jay
pravda ale to zěmětřesení v Japonsku přijde 100%-ně na rozdíl od celkové pomatenosti Skotů, ale jestli by šel jen dolů to už tak jisté není, V prvním okamžiku asi ano ale co pak když japonci začnou investice ze světa stahovat do Japonska aby ho znovu postavili? Asi by to bylo hodně divoký.

Jinak z vlastní zkušenosti souhlasím s tvrzením nedržet nic přez víkend, už jenom kvůli tomu klidnému spánku. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nickirout
LibroJen sa obchoduje dobre, ale bud to potrebujes torchu stastia pri vstupe na mensiu stopku, alebo dat vacsiu stopku a v pohode ho zobchodovat.
Niekedy davam SL aj 50 pips je to sice proti pravidlam, ale viem ze librojen mi to povacsine ak vezme tak pri dalsom obchode bud vrati, alebo este nadeli aj zisk.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry novy tyden vsem,

dnes tu neni zadna velka debata, tak si dovolim neco obecneho o fundamentech:

mozna to vsichni znate, ale na ceskem webu jsem nasel RSS kanal nabizejici jakysi takysi prehled a prognozy deni (ciste fundamenty) na FX trhu (cca 5 clanku za den). Pokud umite anglicky, tak to pro Vas samozrejme nema vyznam, ale mozna by to nekterym kteri neumi mohlo trosku pomoci. Nebudu davat odkaz, ale pokud si v googlu date vyhledat "forex analýza RSS" tak hned v prvnim odkazu (na nejmenovane financni noviny) naleznete dole odkaz na to RSS.

Pokud to vsichni znate, nebo je to blbost, tak se omlouvam...

Stepan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...