Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

radovan65

bohužel jedu demo, ale pro mě je to stejný jako live.Ten si chci otevřít do konce srpna.Ten dnešek byl naprosto neuvěřitelnej. Po 12,00 jsem byl v celkem slušným profitu a tak jsem zadal TRS 35 pipin. Kdyby se to obrátilo až k tomu TRS, stejně by dost zbylo. Chvíli jsem se díval jak to leze nahoru a TRS se hezky posouvá a pak pink, počítač zhasnul. Odešel zdroj. Tak jsem se sebral. jel koupit zdroj a po 15,30 jsem to zase pustil. Koukám na to, a říkám si, nic mě nevyhodilo, a za celou tu dobu se to ani nehnulo.Pak se podívám pořádně a ono to je místo 249,10 (tak nějak to chcíplo), 250,10.
Teď už bych jen potřeboval, aby se EUR/USD hnul na jih, mám tam starší pozici short a rád bych to zlikvidoval v plusu.To je ovšem asi dost velkej problém. No, ono to jednou půjde kolem.

jirkva

jsem přesvědčen, že u live bych to udělal stejně, jen bych měl u sebe ještě notebook.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

trigor,
pan buh ti prej, pokud tak pojedes i live... ver mi, ze to neni stejne :-)

Ja bych take skocil do vysky 3,20 m, ale ten pupek mi to nejak nedovoli... tak uvidis, dovoli-li ti to nerviky na live :-)
Pak se dost mozna uchylis k jistejsim kratsim tahum a nebo mene lotu na delsi streky... potrebujes k tomu mit ale sklenenou kouli, alespon jednu a kocoura :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to H2O

USD/CHF ja myslim ze data co prisli pomohli troch USD sa vysplhat na uroven ktora je s hladiska masivneho Down trendu
celkom dobra na vstup do pozicie, ale vstupny signal som este nedostal, cakam kym sa vysplha par niekam na 1.2045 - 1.2070 , potom cakam na obrat a signal na 4h ako som ho opisal vo vlakne o indikatoroch , takze prave naopak SHORT, ale zdoraznujem len v pripade ak vydrzi rezistencia okolo 1.2070 a trend sa otoci down, vtedy treba naskocit.

je dost mozne ze cross pojde short hned a na uroven 1.2045 sa ani nedostane, ale bol by som rad, aby som mohol naskocit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: trigor
radovan65

Chlape tak garantuji ti ze demo a live je teda sakra rozdil jako nebe a dudy to ma radovan a brus naprostou pravdu.

A na tebe radovane: nedovedu si predstavit kolik "k" si vykopal kdyz pises jako memento ze si zakopal 178k!!!!
a stale si v pohode, vysmaty a v kondoci:-)))

Ale jedno s jeniky je pravda : ze long pokud tam clovek nepolozi nejaky objem lotu a je trpelivy tak vzdy vydela.


inak vcear som zistil ze sk posilila oproti usd 20% za rok z 30sk na 24sk to sa mi zda strasny skok.Ten kto mal prachy v usd tak musi byt riadne nasraty.I neviem ci si to tu ludia uvedomuju ale ak chcu na forexe zarobit a mali koruny tak musia spravit min 20% za rok zisk a budu presne na nule.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor
Po roce demo jsem live a TEPRVE NYNÍ věřím mazákům, že demo a live je něco jiného. Když ale vyprávím vnoučatům jak jsem byl na vojně, je to to samé, jako když mi vypráví manželka o porodu. Prostě některé události jsou nevysvětlitelné a musíme si to všichni "odžít" za vlastní kůži .
Hodně štěstí (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...