Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Takže mně to vychází,že když se bude úroková sazba ve VB zvedat,tak bude více japonců-důchodců a fondů nakupovat
libru aby ji uložili v bance na úroky a tímto zájmem se gbp/jpy zvedne,tím že se zvedne gbp/jpy ,tak si další japonci-důchodci a fondy řeknou,že by mohli vydělat a tak zase nakupují.Ale uvidíme,zatím sedí žába na prameni a nemůže se gbp/jpy přehoupnout přes 249.Teď je tam dokonce rovná lajna.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hm, tak toto je vec. Ako si mozu dovolit na jednom financnom kalendari zverejnit ine vysledky ako na druhom?
Easy-forex zverejnil ine vysledky,ako su inde... skoro som otvoril opacnu poziciu... :) :)


actual forecast previous
07:15 CHF Swiss Retail sales M/M May 7.20% 4.50% 3.20%
09:15 Switzerland Retail Sales May % 3.1 4.8 3.2

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nehledal bych v poklesu ZEWu a v reakci trhu žádné taje (s úspěchem bych pochyboval o tom, že se dají na FX fundamenty aplikovat vůbec nějaká pravidla a la Williams). Holt trh usoudil, že ZEW není asi aktuálně moc důležitý fundament a reagoval, tak jak reagoval.., třeba se to projeví menší korekcí později anebo vůbec ne...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zatial je stale otvoreny, prave sa mi to mota okolo 0 , ale ja signaly na vstup riesim na 4h grafoch , takze pre mna je to zatial v ramci normy. par sa pohybuje na spodnej hrane horizontalneho kanala , nad supportom , ak ho prerazi, asi ma vyrazi na stopke , ale predpokladam ze nie, je velmi blizko TL

a navyse ta reakcia na negativne cisla ma trosku ukludnila, uvidime :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Souhlasím. Kdo si počká, ten se dočká. Já si počkal a na librojenu 5K doma. Jestli libra přestane testovat 249,00 a konečně to prorazí, bude ještě líp.Bohužel u EUR/USD jde jen o drobnou korekci a jestli nebudou odpolední data extrémně dobrý (což asi nebudou), nečekal bych výrazný pokles. No, počkáme si.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

airmike:

On trh na ZEW nereaguje už delší dobu a to i když v minulých měsících tak překvapivě rostl. Je to podle mě spíš takový podivný fundament, který zůstává každému v podvědomí a spíš než okamžitá reakce to chce čas než se rozběhnou debaty atd.. Každpádně to že teď Německá ekonomika trošku ubrala plyn se asi tímhle týdnem ponese jako takový hnusný mrak nad eurem a když nic, určitě mu to aspoň nepomůže:) Hodil jsem si malý šortík na eurojen PT 167,30, tak uvidíme:)

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

trigor Napsal:
-------------------------------------------------------
> Já si počkal a na librojenu 5K doma.

A kam jsi jel, dolu nebo nahoru? Podle grafu usuzuji, ze dolu. Paradoxni je, ze mi zacinkalo i pri mem klasickem vyletu na sever. Nechci tu zacit prudit a vyvolavat diletanstky pristup, ale pomalu mi zacina pripadat, ze je na librojenu temer jedno, kdy clovek naskoci :-)

Z vlastni zkusenosti to nedoporucuji pet minut pred svrzenim atomove bomby ci britskeho premiera :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike
Jedna rada - pokud vstupuješ podle 4 hod. grafů (tedy typicky pozičně), což jsou 3 svíčky za 12 hodin, tak se na nějakou fundamentální analýzu v podobě konkrétních dat v tu a v tu hodinu, raději vykašli - to je jako jít lovit v Africe slony se vzduchovkou...a nějakou logiku na FX mnohdy ani nehledej...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...