Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
frantacech

How to use Support and Resistance Effectively

Doporučené příspěvky

hruska-opět dík za komentář,na tu úroven 1,3800 tam byla dost silná reakce,ale že je to na kulatým čísle bych si nevšimnul :-) Docela dlouho jsem si lámu hlavu nad tím tvým posledním obrázkemGbp/Aud,vypadá to že se a ten graf díváš úplně jinak :-),já jsem na euro vstoupil na retest silné SR do předchozího trendu na druhý dotek podle toho jak se snažím pochopit bubbleho,začínám k tomu sledovat ty UT pin bary :-),to je hodně zajímavá věc,ale tady už je to na mě asi jiná liga :-),snažím se zatím najít silný SR a reagovat když se cena dostane k nim,schválně sem dám stejný graf jak bych to zakreslil a čekám až cena dojde k některé řervené a tam se uvidí. Každopádně díky !

17678

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Nohavica: jednalo se o retest zaznacene supply oblasti, ocekaval jsem zde dalsi varku prodavajicich, s kterymi jsem se chtel svezt.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
RobCz pekny obchod, jen mala otazka ta sipka vstupu smeruje k presnemu mistu vstupu ci si vstpoval pozdeji na dolni hrane S/D? Jinak zony mas pekne oznacene jak vystrizene z ucebnice SSaiden, predpokladam ze obchodujes timto stylem. Je na nich krasne videt jak dobre funguje prvni dotek. Ja dnes jen dva obchody, ze ctyr naplanovanych u dvou mi chybela rozhodnost. At se dari

17683

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Jenda701 : ano, vstupoval jsem tesne pod spodni hranou supply. A ano :) , SSeiden me docela ovlivnil, snazim se ridit jeho stylem urcovani s/d oblasti, je to pro me logicke a dobre čitelné. Vcera jsem bohuzel nebyl dostatecne aktivni, utekly mi dva podobne vstupy tem tvym :) .

Robert

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Nohavica: supply a demand je ve "Svete" Bubble systemu po vizualni strance cenove uskupeni nekolika baru, ktere jdou hodne casto videt na hranach s/r liniich a v ramci s/d vytvareji zony s rozpetim techto baru. Aspon kdyz jsem s/r zkousel vlozit do mych grafu, tak se hodne prekryvaly tyto urovne s (s/d) . Asi nic noveho :D R.

17693

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
RobCz-Dík za obrázek,já bych tam těch oblastí viděl ještě o něco víc a pak by to už byl docela chaos,ale nemám to nakoukaný,už jsem našel příslušný vlákno tak to zkusím projít,jestli tomu přijdu na chut :-).

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ahoj všem, po dvouměsíční zdravotní "dovolené" jsem konečně začal znovu testovat a rád bych opět oživil toto vlákno, tak doufám že to tu zase trošku rozjedem jako předtím. Přidávám jeden včerejší demo trade na Gbp/Usd, není to můj typický vstup, ale nahoru se tomu už moc nechtělo a když jsem viděl jak padá Euro, neodolal jsem a ráno byl mile překvapen.

18606

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.